siatka na kontener, zna ktoś ?

siatka na kontener, zna ktoś ?

Poszukuję sklepu z siatkami na przyczepy. Może polecacie jakiegoś konkretnego sprzedawcę. Jeżeli znacie, napiszcie, bo sprawa dość pilna. Z góry dziękuję.

muzyczny55

Posty: 1

 
To już chyba nie będę mieć dylematów, jeśli chodzi o zakup siatek na palety. Zdecyduję się na polipropylen i bezwęzłową metodę produkcji. Mnie też zależy, żeby zrobić dobry zakup na wiele lat i nie martwić się, że znowu trzeba kupić nowe siatki, bo się podarły czy coś. Chyba niedrogie są, z tego co się orientowałem.

francoo_00

Posty: 9

 
Spoko są też siatki do busa. Można profesjonalnie wykonać takie zabezpieczenie na bagaże. Jak chcesz kupić tego typu siatki, to najlepiej przez internet. Można w ten sposób kupić taniej mieć pewność, że płacisz za dobrą jakość.

marta369

Posty: 12

 
Spoko są też siatki do busa. Można profesjonalnie wykonać takie zabezpieczenie na bagaże. Jak chcesz zakupić tego typu siatki, to najlepiej przez internet. Można w ten sposób zakupić taniej mieć pewność, że płacisz za dobrą jakość.

minus56

Posty: 5

 
To może więcej tych poleceń :) Mnie akurat potrzebne coś zupełnie profesjonalnego. Solidne siatki na motocykle, to jakie? Będę przewoził maszynę i muszę mieć pewność, że zabezpieczą ją czymś okej. Podobno polipropylenowe są w porządku. Jak coś to dajcie znać, bo sprawę mam dość palącą :D Oczywiście z góry dziękuję.

beata77

Posty: 14

 
Dobrej klasy siatki samochodowe mają w tym sklepie online https://bagan.pl/auto-siatki-trasportowe/siatkisamochodowe. Przede wszystkim duży wybór pod kątem parametrów, wielkości, ale też na wymiar. To sprawdzony polski producent, dlatego zaufałem. Nie myliłem się co do jakości :) Polecam też z uwagi na rozsądne ceny.

21gregorek

Posty: 7

 
Nam przydałyby się nowe siatki zabezpieczające ładunek. Z tego co widzę, to teraz sporo mówi się o siatkach polipropylenowych, że są najlepsze. Nasze dotychczasowe z całą pewnością nie są z PP, wobec tego tak szybko się zniszczyły. A może orientujecie się, jaki producent jest polecany. Pewnie lepiej zakupić prosto od producenta?

grzes3345

Posty: 15

 
Fajna sprawa z tymi siatkami do bagażnika. W końcu mam pewność, że nic mi tam z tyłu nie klekocze :) Niedrogi zakup, a ostatnio bardzo mnie ucieszył. Od strony użytkowania bardzo okej sposób. Przez internet można kupić coś takiego w zdecydowanie niższej cenie. Za dostawę zapłaciłem, bo nie dobiłem do kwoty, gdzie wysyłają za free.

Snaaco

Posty: 15