OPONY DO MASZYN ROLNICZYCH

OPONY DO MASZYN ROLNICZYCH

Cześć dostałem dobrą propozycję na współpracę od Auto Set, chodzi o opony białoruskie. Czy ktoś z was już miał z nimi do czynienia? Jakie wrażenia?

Gabat

Posty: 3

 
Też potwierdzam powyższe opinie, że na białoruskich oponach budżetowych jeździ mi się zaskakująco dobrze.

Gubomilaa

Posty: 12

 
Moim zdaniem na Allegro to warto potwierdzić po prostu komentarze pozytywne, a zamawiać w sklepie internetowym, bo z reguły jest taniej, a i rabat może wpadnie jakiś przy założeniu konta, czy przy pierwszych zakupach.

Laleczka

Posty: 5

 
Myślę, że niedługo polski rynek zaleją opony białoruskie i warto w sumie brać, bo dość niezła propozycja.

Marys56

Posty: 5

 
Ludzie się śmieją, że producent Białoruski, ale opony znane na całym świecie :P My w Polsce czasami takich marek nie mamy, żeby się pochwalić.

Wygodniśś

Posty: 29

 
Zawsze warto rozmawiać telefonicznie z dostawcą opon i negocjować ceny. Zawsze tam trochę można zejść z ceny. Branża jest poza tym dość specyficzna, trudna. Z perspektywy klienta naturalnie plus.

Fanatyk

Posty: 12

 
Na ciężarówce jeżdżę i opony Belshina lub Voltyre bardzo ok. Na długich dystansach międzynarodowych czuję się bezpiecznie z tym ogumieniem. Jak faktycznie interesujesz się białoruskimi oponami to pogadaj telefonicznie z auto-set.pl . Jeden z najlepszych sklepów w tej kategorii. Z Allegro ich znam, ale opłaci ci się bardziej bezpośrednio przez sklep zamawiać, bo spokojnie wynegocjujesz lepsze stawki i szybciej wyślą. Na sklepie mają wyraźny priorytet wysyłek.

skupicccc24

Posty: 36

 
Według mnie białoruskie opony wygrywają teraz z chińskimi. Naprawiam skutery i serwisuję samochody osobowe. Widzę, co się dzieje i co ludzie chwalą.

Abaddon!123

Posty: 30

 
Zamawiaj przez sklep człowieku, a nie przez aukcje, bo zaoszczędzisz sporo pieniądza.

Radziu

Posty: 7