pomoc drogowa a2, poszukuję

pomoc drogowa a2, poszukuję

Cześć. Do kogo powinienem zadzwonić, jeżeli znajdę się w awaryjnej sytuacji i będzie potrzebna mi pomoc drogowa a2? Mam nadzieję, że polecicie mi kogoś na podstawie własnych doświadczeń. Z góry dziękuję.

Warszawiak

Posty: 2

 
Właściwie w każdym wypadku holowanie a2 wyceniane jest na podstawie ilości kilometrów, które Wasze auto pokona na lawecie. Wiadomo, że zdecydowanie wyższą kwotę zmuszeni będziecie zapłacić w weekend lub święto, a także w środku nocy. W niektórych firmach stawki potrafią być jednak niezależne od okoliczności - to plus.

Klarka34

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na to, aby zapłacić za holowanie a2 możliwie najniższą kwotę jest podjęcie kontaktu z kilkoma firmami, które działają w tej branży. To sprawdzona przeze mnie metoda.

bruklin187

Posty: 6

 
W mojej opinii to najlepsza pomoc drogowa a2: http://www.pomoc-drogowa-a1-a2-24h.pl, z którą miałem do tej pory do czynienia. To doświadczona firma, jaka sprawnie działa :-)

alibali

Posty: 14

 
Praktycznie każda firma, jaka działa w tej branży ma odmienne stawki, jeżeli chodzi o holowanie a2. Wiadomo, że najwyższe ceny zapłacicie w okolicach dużych miast, a także o nietypowej porze. Ceny usług potrafią być dwukrotnie wyższe choćby w niedziele czy święta, choć i tutaj nie ma jakiejkolwiek uniwersalnej reguły.

Klakierek56

Posty: 5

 
Z mojego punktu widzenia istotne znaczenie ma to, aby pomoc drogowa a2 pojawiła się na miejscu zdarzenia w satysfakcjonująco krótkim czasie. Inni kierowcy mogą skupiać się na tym, aby usługodawca oczekiwał możliwie najniższego wynagrodzenia za swoją pracę.

Lupusx

Posty: 3

 
Jestem świadomy tego, jak ciężką pracą jest pomoc drogowa a2, ponieważ firmy muszą być do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę. W związku z tym ceny usług są adekwatne.

beata77

Posty: 10

 
Jestem świadomy tego, jak ciężką pracą jest pomoc drogowa a2, ponieważ firmy muszą być do Waszej dyspozycji 24 godziny na dobę. W związku z tym ceny usług są adekwatne.

Grabow12

Posty: 9

 
Mam wrażenie, że miałem ogromne szczęście, ponieważ za holowanie a2 nie zapłaciłem ponadprzeciętnie dużo, choć nie pytałem wcześniej, ile będzie kosztowała usługa. Stres sprawił, że po prostu zapomniałem.

Jacuś

Posty: 5