Jaka firma zajmuje się spedycją ?

Jaka firma zajmuje się spedycją ?

Witajcie!

Weszłem tu z nadzieją, iż doradzicie mi gdzie mogę szukać porządnej firmy spedycyjnej z rynku biznes 2 biznes, która działa szybko i bez zbędnego gadania i podrywania moich pracownic (już raz miałem poprzez to nieprzyjemność, jedna z nich chciała odejść z pracy!). Polećcie coś proszę.

Wojtek

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Hej... kurcze, to żeś aktualnie dał temat, nie wiem czy firmy spedycyjne, jakie ja znam zajmują się obsługą firm także zatem totalnie nie wiem czy ci podawać. Z resztą pewnie te największe już brałeś pod spostrzeżenie. Ogólnie ja polecam te mniejsze firmy, bowiem patrząc na to jak my dostajemy paczki do biura, to od tych korporacji przychodzą czasami pogięte, a on małych dostawców są super, nienaruszone i nasza Wiolka (ona odbiera paczki) zawsze przychodzi uśmiechnięta i zadowolona, a mówiła, że nikt znajomy tam w tej firmie nie robi.

Nikuś32

Posty: 30

 
Mogę Ci polecić firmę, która robi wszystko: http://www.marko-service.com.pl
ja z nimi wspólpracuję idealne pół roku i nigdy nie miałem sytuacji, w której bym na nich narzekał. Zawsze szybko uwijają się z pracą, nie zagadują sekretarki czy nie biorą napiwków. Idealne chłopaki widać, iż zarabiają na dom i im zależy. A sama firma wiarygodna, niedrogo im się płąci, zaś w ofercie mają rzeczywiście wszystko co sobie możesz wymyślić. Z pełnym rozsądkiem mogę ich polecić.

To firma na 5 plus!

jajosz12

Posty: 38

 
Ja polecam Marko Service z Warszawy. Dzisiaj już nie mam biznesu, bowiem musiałem wyjechać za granicę zaś wówczas nie dopatrzyłem kilku spraw i... no z resztą nie ważne, ale ponad rok jeździli dla mnie i naprawdę fajne chłopaki, z którymi można pogadać, ale jak trzeba to robią swoje w kilka chwil mają wszystko popakowane i jest na wozie. Miałem biznes niedługo ale myślę, iż ten rok doświadczenia wystarczy ci aby ocenić, iż należałoby jest chociażby się z nimi skontaktować. Trzymam kciuki, żebyś nie zrobił tak jak ja, pilnuj się i swojego biznesu ;)

Nargil

Posty: 27

 
Nigdy nie miałam do czynienia ani z taką firmą ani wogóle z jakimś spedytorem :P no chyba, iż liczy się poczta polska.. no ale to raczej z poczty korzystać nie będziesz... z resztą bym się założyła, iż to się totalnie by nie opłacało :P Ogólnie pozostaje ci szukanie w necie, bon et to przecież takie miejsce gdzie można o wszystkim poczytać, wszystkiego się dowiedzieć i poczytać opinie ludzi, którzy już mieli styczność z tym tématem, ja od siebie polecam porządny i ogromny kubeł kawy i wyszukiwarka Google!

Monisiek

MalinovyKIKS

Posty: 34