dobry dealer Peugeot

dobry dealer Peugeot

Przymierzam się do zakupu Peugeota 208, pierwszy samochód dla syna i zastanawiam się, gdzie w Szczecinie mogę umówić się na jazdę próbną?

Miki789

Posty: 3

 
Po nowym roku teraz w sezonie luty/marzec masz wyprzedaże modeli z poprzedniego rocznika. Jak możesz to poczekaj na wyprzedaże letnie, bo może okażą się korzystniejsze. Różnie z tym bywa. Trzeba posprawdzać trochę ;)

CHatka-eKo

Posty: 12

 
Pobaw się konfiguratorem online samochodu, jak chcesz posprawdzać najciekawsze opcje. Szczerze to bardzo mi takie narzędzie pomogło i dopasowałem idealnie dodatki. Nie warto się śpieszyć ogólnie przed wyborem samochodu. Na jazdy próbne umów się do kilku dealerów.

labuh

Posty: 4

 
U dealera to się czeka przede wszystkim na promocje. Wiem, że w Szczecinie dealerzy mają niezłe warunki na Peugeoty od 2018 roku, więc trochę się porozglądaj. Jazda próbna i tak nic nie kosztuje ;)

dermert

Posty: 9

 
Mnie to dziwi, że ludzie zaczynają krzyczeć w serwisach samochodowych, tacy typowi pieniacze, a później się dziwą, że obsługa opryskliwa ;) Mechanika trzeba zawsze szanować, bo jednak ma wpływ na komfort jazdy i to znaczący ;)

Fiflek

Posty: 6

 
Polecam Peugeota 208. Super od lat mi się nim jeździ. Przesiadłem się swojego czasu z 207 i skok jakościowy zauważalny. Ogólnie trzeba lubić markę :)

wisła1905

Posty: 7

 
Tylko nie patrz do końca na samochody demonstracyjne w salonach, bo wiadomo, że są na maksa odpicowane. Musisz widzieć realnie, jak twoje auto będzie wyglądało w praktyce.

Penio

Posty: 6

 
Peugeota 5008 kupiłem kilka lat temu u Drewnikowskiego w Szczecinie, serwisuję też u nich, części zamienne dobieram. Obsługa zaufana i nigdy nie narazili mnie (odpukać) na dodatkowe problemy. Słusznie ktoś zauważył wyżej, że warto nawet trochę dopłacić, ale mieć spokój.

englandrm

Posty: 35

 
Pooglądaj sobie profile dealerów na fejsie i zobacz, w jaki sposób odpowiadają na bieżące problemy. Mnie to zawsze przekonywało do nawiązania współpracy. Jak jest szacunek, nawet przy problemie to spokojnie idziesz i wychodzisz zadowolony.

mew soncz7777

Posty: 5