siatka na kontener, gdzie ?

siatka na kontener, gdzie ?

Potrzebna mi siatka do kontenera. Najlepiej dwa rodzaje. Do zabezpieczenia z góry i do owinięcia towarów. Może coś dokładnie polecacie, jakiś sklep, ewentualnie producenta?

Miki

Posty: 1

 
Też polecam siatki do kontenerów. Są odporne nawet na substancje chemiczne, dlatego w ogóle się nie niszczą choćbyś nimi zabezpieczał naprawdę inne surowce. Polecam, albowiem sam korzystam z siatek polipropylenowych w własnej firmie.

Yuri20

Posty: 8

 
Ogólnie nie ma co narzekać na polskich producentów w tej branży. Siatek do kontenerów i na budowę używamy na co dzień. Mamy je z kilku źródeł i każda jest w porządku. Cenowo chyba też wychodzi podobnie. Ogólnie bardzo korzystna sprawa. Siatki PP to gwarancja ochrony. Są poza tym bardzo trwałe.

Pamooko

Posty: 28

 
To link do sprawdzonego sklepu z siatkami na kontenery https://fulo.pl/58-siatki-kontenery-i-przyczepki. Bardzo wielkie wyposażenie, jeżeli chodzi o parametry i wielkości. Można też zamówić siatki szyte na wymiar.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Wszędzie piszą, że żywotność polipropylenowych siatek na kontenery jest znakomita. Planuję coś takiego kupić do bagażnika i do samochodu, gdy będę się przeprowadzał. To będzie chyba najlepszy sposób na zabezpieczenie mebli. Jeśli macie jakieś konkretne uwagi, chętnie skorzystam i oczywiście bardzo dziękuję :)

Skałka

Posty: 17

 
Pamiętaj o zakupie siatki do kontenera na wymiar. Jeśli kupujesz siatkę dokładnie dopasowaną do konkretnego zastosowania, to jest wtedy najskuteczniejsza. Ogólnie bardzo polecam to rozwiązanie.

Miluśkooo2

Posty: 13

 
Polipropylenowa siatka do kontenera może być użytkowana wewnątrz i na zewnątrz. Już jej nie trzeba zabezpieczać żadną folią czy coś takiego. Może na nią padać śnieg. Rzeczywiście to sprawdzona jakość. Ten materiał osobiście uważam za niezniszczalny. Polecam, albowiem przekonałem się, że to niezwykle dobre rozwiązanie.

codePerformance

Posty: 13

 
A polietylen nie jest równie dobrym materiałem na siatki do kontenerów? Pytam, bo jeśli już mam zrobić taki duży zakup, to chcę mieć pewność co do jakości i trwałości przede wszystkim.

namok

Posty: 10