Wodorowanie silników

Wodorowanie silników

Gdzie można skorzystać w Łodzi, ewentualnie okolicach z wodorowania silnika?

batmann

Posty: 1

 
Pomyśl, czy przy zlecaniu usługi jest jakakolwiek gwarancja, czy możliwość przetestowania pojazdu.

Batiatus

Posty: 19

 
Dobrego człowieka od chiptuningu rozpoznasz po tym, że przykłada się do analizy fury, a nie od razu przechodzi do modyfikacji elektronicznych.

doprzodu00

Posty: 6

 
Trzeba uważać na modyfikację w starszych modelach samochodów, bo faktycznie moc sobie zwiększysz, ale przez to ograniczysz trwałość. Większość producentów wprowadza podzespoły zoptymalizowane do konkretnej mocy. Trzeba zatem do chiptuningu uważnie podchodzić.

Michałek

Posty: 2

 
Grunt, żeby ci nie zmodyfikowali tylko komputera pokładowego, a realne spalanie się zwiększyło. Niektóre lipne warsztaty tak właśnie robią. Niby jest lepiej, a jest gorzej.

Kitas

Posty: 7

 
Najpierw niestety trzeba przeanalizować precyzyjnie stan silnika, a później dopiero zabierać się za optymalizacje. W przeciwnym wypadku możesz się narazić na większe koszty

ciopix

Posty: 27

 
Moim zdaniem chiptuning bardzo spoko. Przede wszystkim realnie możesz zmniejszyć zużycie paliwa, a jak już 5 złotych na stacjach da się spotkać, no to jednak warto przemyśleć. Sam korzystałem z chiptuningu swojego czasu, to załatałem turbo dziurę w dieslu i faktycznie jeździło się lepiej. Ja robiłem w Funware chiptuning gość ma firme 10 km od Łodzi, wie co robi i warto się wybrać

Czarek

Posty: 5

 
Turbosprężarka to taki element w samochodzie, który jednak łatwo się zużywa, więc warto tutaj większą uwagę na tuning poświęcić. Może się zwrócić w długoterminowych kosztach eksploatacji.

klosert

Posty: 12

 
Ecotuning jest dobry, bo to specjalizacja, w której możesz obniżyć realnie zużycie paliwa. W tych czasach gdy cena diesla to już prawie 5 zł to kluczowa kwestia.

johny11

Posty: 16

 
Zobacz, czy jest przy tuningu zachowana gwarancja. Regulacja ciśnienia wtrysku paliwa i kąta wtrysku naprawdę sprzyja lepszemu prowadzeniu. Tak przynajmniej wynika z moich doświadczeń.

GGregbard

Posty: 11