busy do Niemiec, poszukuję!

busy do Niemiec, poszukuję!

Szukam transport osób do Niemiec. Zależy mi, aby był to bus, a nie autokar. Najlepiej, jakby jeździli kilka razy w tygodniu, a nie tylko w weekendy. Proszę polecić mi konkretną firmę.

alidomus

Posty: 1

 
Polecam Ci jak najbardziej tą firmę do przewozu osób za granicę https://www.beatabus.pl/przewozy-osobowe-do-niemiec/. Jeżdżę z nimi już od pewnego czasu i jestem zadowolona. Cały czas stała cena, kierowcy mili i zawsze na czas. Zadzwoń do nich i umów konkretny wyjazd.

Kitas

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o transport ludzi do Niemiec to wybieram zawsze busy, a nie autokary. Podróż w busie trwa o wiele krócej i podwożona jestem pod sam dom. Z autokarami różnie to bywa.

Justynka45

Posty: 12

 
Niektóre firmy, jakie oferują przewóz osób za granicę mają atrakcyjne ceny. W internecie powstało wiele porównywarek odnośnie przewoźników. Możesz też zobaczyć, czy u Ciebie w mieście nie ma kogoś, kto jeździ wielokrotnie do Niemiec.

umberko3

Posty: 19

 
Ceny za busy do Niemiec nie są takie wysokie, wszystko zależy od danego przewoźnika oraz województwa. Ja na Twoim miejscu bym szukał firmy transportowej w twojej okolicy.

labuh

Posty: 4

 
Ja wybierając busy do Niemiec, sprawdzam jakimi samochodami jeżdżą, czy jest jak podłączyć sobie telefon i najważniejsze, czy jest klimatyzacja. Oczywiście również istotną kwestią jest cena.

czeski

Posty: 7

 
Ja przed wyjazdem zawsze patrzę na opinie w internecie na temat transportu osób do Niemiec. Naturalnie również sprawdzam ceny danej firmy.

@rebk67

Posty: 19

 
Powiem Ci, iż ceny na transport osób do Niemiec są niezmiernie inne. Wszystko zależy od tego skąd dokąd jedziesz. Najlepiej wybierać przewoźnika ze swojego województwa.

Sewerynus

Posty: 11

 
Bardzo dużo firm w Polsce oferuje przewóz osób za granicę. Trzeba popatrzeć dużo opinii, aby trafić na porządną firmę. Zawsze możesz zadzwonić do wybranej firmy i zapytać o szczegóły oraz cenę podróży. Koszt przejazdu najczęściej jest różny, a wszystko zależy od tego skąd dokąd jedziesz.

eXtreme23

Posty: 22

 
Najlepiej takich firm, które oferują busy do Niemiec szukać w swojej okolicy. Wystarczy wpisać w google odpowiednią frazę i wyskoczy nam mnóstwo firm z naszego regionu.

Ticket2Hell

Posty: 2