Wahacze

Wahacze

Witajcie, dzień dobry everybody że tak zagadam po hiszpańsku ;-) Bo też rzecz się rozchodzi o hiszpański samochód – jakie wahacze do Seata Cordoby??? Ktoś, coś? Z góry podziękował:)

Gabat

Posty: 3

 
Wybór jest urozmaicony, różne części, różne półki cenowe, różne gwarancje producenta a i tak wszystko wychodzi w życiu. Jeden kupi zestaw za jakieś grosze i pojeździć ileś dziesiąt km a inny wyda grube pieniadze i po pół roku będzie mu już wszystko trzeszczeć.

v_v007

Posty: 3

 
Mnie to zawsze jakieś awarie łapią zimą, nie ma roku żebym nie musiał ładować kasy w samochód gdzieś na przełomie grudnia/stycznia...czyli akurat wtedy kiedy i tak wydatków zazwyczaj każdy ma dużo na sporo kasy w warsztacie zostawiam.

Gindzio56

Posty: 22

 
Ja to raczej mało jeżdżę, także jakoś mi się wahacze czy inne elementy nie zużywają, w tym momencie mam przejechane dopiero 10 tyś kilometrów a samochód mam dwa lata także..;-)

QQrydza

Posty: 29

 
Ja widzę po sobie, że w moim aucie dużo wolniej się wahacze zużywają niż w aucie którym moja druga połówka jeździ...przypadek? Nie sądzę;-) Jednak od tego jak się jeździ sporo zależy.

Kitas

Posty: 6

 
Producentów jest dużo, na brak wyboru części na pewno narzekać nie można, ale czy ta szeroka oferta idzie w parze z jakością? Tutaj już bym miał wątpliwości jednak, trafić na dobre części to nadal duża sztuka imo.

micko

Posty: 7

 
Akurat brat wiem że ma teraz problemy z wahaczem, coś mu tam stuka w zawieszeniu i się zastanawia co sobie wstawić...Mechanik mu jedno mówi, a co innego czyta w necie i ma zgryz teraz.

pawel253

Posty: 10

 
Temat wahaczy to w ogóle jest tak pojemny i wszechstronny że można by książkę napisać. Polskie drogi jakie są każdy widzi ale jednak mocno się poprawiło, jak przypomnę sobie ze 20 lat temu a teraz to niebo a ziemia.

nauczka5

Posty: 4

 
Dobre zawieszenie produkuje Master Sport, ja w każdym razie jeżdżę na ich wahaczach już blisko 20 tysięcy kilometrów i nic, żadnych awarii. A samochodem tez jeździ żona gdzie wiem że ona nie za bardzo koleiny czy dziury omija...KOmpletów mają sporo do różnych marek, cała lista zestawów jest podana na www.master-sport.de/PL.

alus

Posty: 9

 
Najważniejsze żeby zawieszenie było dopasowane do konkretnego typu zawieszenia, bo to że jakaś część konkretnej marki ładnie hula w BMW to nie znaczy że jak weźmiemy spod tego samego szyldu wahacze to taką samą trwałość będą mieli w Peugeocie choćby.

Klarka34

Posty: 13