przewozy do Niemiec, szukam

przewozy do Niemiec, szukam

Hejka. Interesuje mnie firma, która posiada busy pomorskie i realizuje transport “od drzwi do drzwi” z Polski do Niemiec i w odwrotną stronę. Znacie taką? Jakie są Wasze opinie na temat poszczególnych firm z tej branży?

Kerty67

Posty: 3

 
Długo zastanawiałem się nad tym, którą firmę wybrać, jeśli chodzi o przewozy do Niemiec. Ostatecznie postanowiłem zasugerować się rekomendacjami, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Nie żałuję.

mirekp2005

Posty: 16

 
Od kilku lat interesują mnie busy do Niemiec, bowiem regularnie podróżuję z Polski do Niemiec i z powrotem ze względu na pracę, którą podjęłam za zachodnią granicą. Ceny busów uważam za dość przystępne.

amrmas22

Posty: 5

 
Jestem bardzo zadowolony z tego, jak wysokiej jakości usługi świadczyła firma, jaka posiadała w ofercie busy pomorskie. Początkowo miałem gigantyczne obawy, natomiast ostatecznie utwierdziłem się w przekonaniu, żę znaczące znaczenie ma bogate doświadczenie.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala wybrać zdecydowanie najlepsze busy do Niemiec. Osobiście sugerowałem się przede wszystkim tym, aby przewoźnik posiadał satysfakcjonująco bogate doświadczenie, a jednocześnie miał dużo pozytywnych opinii.

pawel253

Posty: 8

 
Nie mam wątpliwości, że Waszym oczekiwaniom powinna sprostać ta firma: https://www.beatabus.pl/przewozy-osobowe-do-niemiec/, która od wielu lat realizuje przewozy do Niemiec. Miałem okazję z nimi podróżować - nie mam zastrzeżeń.

TomekK

Posty: 13

 
Wygodne busy do Niemiec były przedmiotem mojego zainteresowania od dłuższego czasu. Całe szczęście znalazłem odpowiedniego przewoźnika na podstawie Waszych rekomendacji.

mew soncz7777

Posty: 4

 
Trudno mi powiedzieć, ile mogą kosztować busy do Niemiec. Sporo przewoźników wycenia podróż indywidualnie, bowiem jest skłonna zaproponować transport “od drzwi do drzwi”. W związku z tym ostateczna cena jest uzależniona przede wszystkim od dystansu, jaki musi pokonać kierowca. Drożej będzie, jeśli bus musi mocno “zboczyć z trasy”.

Jacuś24

Posty: 4