busy do Niemiec zachodniopomorskie, zna ktoś ?

busy do Niemiec zachodniopomorskie, zna ktoś ?

Których przewoźników polecacie? Chodzi o busy polskie. Słyszałam o takich, które dowożą pod same drzwi. Zazwyczaj takie busy są malutkie i nie wiem, czy nie lepiej jechać autokarem, nie chciałabym jechać strasznie ściśnięta poprzez tyle godzin.

Anno Domini

Posty: 2

 
Na niektóre busy do Niemiec trzeba uważać, niektóre firmy nie patrzą na klienta, dla nich liczy się tylko kasa. Są zarozumiali i gdzieś mają dobro klienta.

Takumi

Posty: 22

 
Dużym plusem w busach polskich jest, że można zabrać wiecej bagażu. Też zależy to od danej firmy, natomiast jeszcze nie spotkałem się, by ktoś miał problem, aby zabrać wiecej rzeczy.

Marioleczka

Posty: 4

 
Ja jechałam z firmą, jaka oferuje busy do Niemiec z woj. zachodniopomorskiego. Byłam zadowolona z przejazdu. Potem wstawię linka do ich strony, jak znajdę wizytówkę.
Najlepiej jest poszukać w internecie opinii o firmach, które proponują busy do Niemiec z waszego regionu. Nie każdy przewoźnik obsługuje wszystkie województwa.

mikuś33

Posty: 9

 
Ja korzystam z jednej firmy, która oferuje busy do Niemiec z woj. zachodniopomorskiego. Jestem bardzo zadowolona, jechałam już z nimi 5 razy i nie mogę się do niczego przyczepić. Jak chcecie więcej informacji to podaje linka https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/przewoz-osob-z-gdanska-do-bremen/.

serbuś

Posty: 3

 
Faktycznie takie sytuacje mogą się zdarzyć, ale niekiedy naprawdę firmy oferujące przewóz busem do Niemiec są chamscy i nie podchodzą do klienta z szacunkiem.

Marlenka33

Posty: 5