siatka na kontener, poszukuję!!

siatka na kontener, poszukuję!!

Witam. Mam pytanie do ludzi, które użytkują siatkę na kontener. Czy jest ona faktycznie tak trwała, jak piszą i co wybrać polipropylen czy polietylen. Nie mogę odszukać informacji na ten temat :(

mikuś33

Posty: 2

 
Rzeczywiście nie ma lepszego rozwiązania, jeżeli chodzi o zabezpieczenie towarów w transporcie. Taka siatka do kontenera to sprawdzony sposób. Można użytkować ją na zewnątrz nawet na placach budowy czy na wysypiskach śmieci.

EpIon7

Posty: 17

 
Nie mam doświadczenia w tej sprawie, więc uważnie śledzę wasze wypowiedzi :) Potrzebuję tego typu siatki na kontener, natomiast też do zabezpieczenia towarów na regałach. Czytałem, że to najwłaściwsze rozwiązanie.

mikuś33

Posty: 5

 
Polecam ten sklep z siatkami do kontenerów https://siatki-ochronne.com.pl/58-siatki-kontenery. Nie jest drogo, a siatki sprzedają na wymiar w różnych kolorach o różnej grubości i wielkości oczek.

adsam21

Posty: 11

 
Najlepiej dopytać obsługi sklepu, bo wtedy masz 100% pewności, że wybierzesz dobre siatki na kontenery. Grubość siatki też jest ważna. Najgrubsza siatka ma chyba 5mm, ale może jest też jeszcze grubsza. Użytkujemy 3mm i widzimy, że mogłaby być nieco grubsza.

syrena88

Posty: 6

 
Najlepszy jest według mnie polipropylen, bo jest elastyczny i łatwo się takie siatki do kontenerów zakłada i ściąga. Nie ma chyba lepszego sposobu na zabezpieczenie towarów w kontenerach. Jestem zadowolony z tego sposobu, bo jest poza tym, że skuteczny to także tani. Można kupić prosto od producenta, jest wtedy jeszcze taniej.

wiesław11

Posty: 9

 
Siatkę kupujesz na wymiar. Ale jeśli chodzi o siatkę do kontenera, to trzeba uwzględnić to w zamówieniu, bo możesz wybrać sobie na przykład siatkę dodatkowo wzmocnioną na obwodzie. Myślę, że to dobre rozwiązanie, bo zapewnia lepszą skuteczność i wytrzymałość.

Fanatyk

Posty: 2

 
Mamy gęstą siatkę na kontener o oczku 2mm i sprawdza się fajnie, bo można nią zabezpieczyć każdy surowiec, nawet taki, który znajduje się bezpośrednio w kontenerze. Warto dokładnie zmierzyć kontener i dodać te parę centymetrów, gdyby ładunek miał być większych gabarytów. Też uważam, że najlepiej dopytać obsługi.

21gregorek

Posty: 16

 
A jakie atesty i certyfikaty są ważne? Mam w planach kupić siatki do kontenerów, bo też nie znalazłem innego rozwiązania. Wszędzie polecają te siatki. Może wiecie coś na ich temat więcej i możecie podzielić się informacjami. Mnie również zależy na wytrzymałości takiej siatki, żeby była na lata.

dermert

Posty: 2

 
Kontenerowe siatki to naprawdę świetnej jakości zabezpieczenia. Sam miałem dylemat, co wybrać. Pytałem osób, które znają się na rzeczy. Polecono mi polipropylenową siatkę na kontener, bo taka jest najlepsza ze względu na odporność na uszkodzenia i substancje chemiczne.

CHatka-eKo

Posty: 6