czyszczenie i impregnacja skór Łódź, jaka firma ?

czyszczenie i impregnacja skór Łódź, jaka firma ?

Kto nakłada powłokę ceramiczną w Łodzi? Szukam firmy, która się na tym bardzo dobrze zna. Chce profesjonalizmu, bo była jak to mogę sobie sam to zrobić. Polecacie kogoś?

Gruszek2

Posty: 1

 
Mam nowy samochód, ale ma powłokę ceramiczną, bo chce żeby ten kolor zachował się na zawsze, a przyjemniej na czas, kiedy ja nim jeżdżę. Polecam dbanie o auto.

Budowlaniec

Posty: 3

 
Uwielbiam dbać o swój samochód, wobec tego wszystkie zabiegi wykonuje sam. Korzystam z fachowych środków chemicznych, dzięki czemu udaje mi się uzyskać naprawdę super efekty.

Jarko445

Posty: 4

 
Zleciłem odnowienie skóry w całym samochodzie i trzeba przyznać, że efekt jest naprawdę bardzo dobry. Firma się przygotowała bardzo dobrze. W niektórych miejscach skóra była podniszczona, ale i tym się zajęli. Gdybym wiedział, że efekt końcowy będzie taki dobry to dawno temu był się do nich zgłosić żeby mi pomogli. Polecam.

Alamo

Posty: 29

 
Nie mam czasu dbać o samochód. Naprawy robię, bo muszę, ale lakier czy wnętrze? Mycie mi wystarcza i jesteśmy zadowolony. Nie jestem estetą, a samochód to dla mnie środek transportu jak każdy inny. To nie jest moja wizytówka jak żona.

Lupusx

Posty: 18

 
Próbowałem dawniej z woskiem, prałem tapicerki, ale efekt nie był za dobry. Strąciłem tylko czas, dlatego jeśli teraz wykonuje detailing w Łodzi w jednej z firm. Odstawiam im auto na cały dzień i czekam na efekty ich pracy. Robię to rzadziej niż raz na rok, dlatego mogę sobie na takie koszty pozwolić. Polecam.

brzoza77

Posty: 6

 
Uwielbiam dbać o swój samochód, dlatego wszystkie zabiegi wykonuje sam. Korzystam z profesjonalnych środków chemicznych, dzięki czemu udaje mi się uzyskać naprawdę super efekty.

Klarka34

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o korektę lakieru w Łodzi to firma http://dollarcar.pl dla mnie jest najlepsza. Zawsze przywołują się solidnie do zadania. Korzystam z ich usług od bardzo dawna i zawsze robią to najlepiej.

pioner

Posty: 2

 
Podoba mi się samochód, który świeci się z daleka. Na razie dbam o wnętrze samochodu, ale przyjdzie czas na zrobienie korekty lakieru w Łodzi.

Piotrek.P

Posty: 21

 
Sam woskuje samochód. Mnie się efekt podoba. Na pewno firma wykonałaby to lepiej, natomiast nie mam na to pieniędzy. Wolę za te kilkaset zł kupić chemię i wówczas wszystko robią sam. Powłokę ceramiczną też robiłem. Nie kosztowało mnie to wiele poza pracą.

Kitas 

Posty: 3