chip tuning Man, proszę o pomoc

chip tuning Man, proszę o pomoc

Hej. Czy w Polsce działają w ogóle jakieś firmy, które zajmują się chip tuningiem daf? Od dłuższego czasu ta kwestia chodzi mi po głowie, więc postanowiłem zapytać tutaj na forum.

Frasiek22

Posty: 2

 
Nie wierzyłem, że chip tuning Scania może się udać. Teraz jestem wręcz zachwycony efektami chip tuningu auta ciężarowego, co w przeszłości wydawało mi się praktycznie niewykonalne. Ostatnio mocno zmieniłem pogląd na ten temat. Między innymi dzięki temu, że opisaliście tutaj swoje doświadczenia i skorzystałem z takiej usługi.

codePerformance

Posty: 13

 
Nie zapłaciłem mega dużo za chip tuning Volvo, choć miałem spore obawy odnośnie tego czy taka usługa nie nadszarpnie mocno mojego budżetu… Nie było tragicznie.

Nikuś32

Posty: 3

 
Jeszcze kilka tygodni temu nie byłem świadomy, że istnieją firmy, które wykonują chip tuning ciężarowe. Okazało się, że niektóre realizują takie usługi w korzystnych cenach.

Marioleczka

Posty: 3

 
To moim zdaniem najlepsza firma, która zajmuje się chip tuningiem Scania https://funwarechiptuning.pl/tabela-mocy/tabela-przyrostow-mocy-ciezarowe.

ZoZo333

Posty: 29

 
Nigdy nie wierzyłem, że da się w znaczący sposób wpłynąć na spalanie ciężarówki dzięki zastosowaniu należytego oprogramowania. Pozytywnie się zaskoczyłem, gdyż dzięki chip tuningowi oszczędzam teraz kilka tysięcy złotych rocznie. Skorzystałem z usług renomowanego serwisu z tej branży.

Czasowy

Posty: 8

 
Mam ograniczone możliwości finansowe, aczkolwiek przedmiot mojego zainteresowania stanowi chip tuning Man. Liczę na to, że uda mi się znaleźć firmę, która posiada duże doświadczenie w tym zakresie i korzystne ceny.

daria34

Posty: 7

 
Do kilku tysięcy złotych potrafi kosztować chip tuning Man, o czym przekonałem się na własnym przykładzie. Muszę szczerze powiedzieć, że ten wydatek zwrócił mi się w miarę szybko, więc nie ma sensu, abym narzekał :)

michał

Posty: 3

 
Nie mam zdecydowanego faworyta, jeśli chodzi o firmy, które mogą zaproponować Wam chip tuning ciężarowe. Polecam zawsze sprawdzać opinie w Internecie.

gregcie@

Posty: 8

 
Nie mam zielonego pojęcia, ile może kosztować chip tuning Volvo. Zamierzam skontaktować się z jedną firmą, którą polecacie tutaj na forum. Podzielę się uzyskanymi informacjami.

Gucio

Posty: 4