detailing łódź, która firma?

detailing łódź, która firma?

Czekam na informacje od was. Jaki detailing w Łodzi polecacie? Może znacie jakąś konkretną firmę, która rzeczywiście zapewnia profesjonalne usługi. Zdążyłem się już naciąć na pseudo fachowców.

Dyduchrr

Posty: 1

 
Usług auto detailingu nie da się porównać do korzystania z myjni samochodowej. Wiem, albowiem już kilka razy zlecałem takie kompleksowe czyszczenie samochodów w Łodzi. To niezawodne sposoby i specjalne kosmetyki, dzięki jakim pozbywasz się z auta ciężkich plam, jakie nawet po najbardziej specjalistycznym czyszczeniu nie zeszły :)

xirgan

Posty: 16

 
To jest szczególnie precyzyjna kosmetyka samochodowa. Usługodawcy dbają o najwyższe standardy. Na pewno detailing nie należy do tanich usług, ale raz na jakiś czas warto zainwestować w coś takiego, tym bardziej że to super propozycja dla samochodu, żeby lepiej wyglądał. W Łodzi jest sporo firm, na pewno da się znaleźć coś taniej.

Ichigo

Posty: 16

 
Najbardziej interesują mnie ceny. Czy to nie jest aby za drogie? Może się mylę. Może rzeczywiście to usługi najwyższej jakości, tyle że nie wiem, czy mógłbym sobie pozwolić na taki detailing. Znacie takich usługodawców w Łodzi? Z góry wielkie dzięki za każdą informację.

Hoteowo24h

Posty: 14

 
Jest paru usługodawców, którzy proponują detailing i nie mają wygórowanych cen. Cennik zawsze możesz porównać, lecz jeśli chodzi o Łódź, to mamy rzeczywiście szczęście w porównaniu z takimi samymi usługami w stolicy.

rrraszka

Posty: 5

 
Z własnego już kilkukrotnego doświadczenia polecam tu usługi http://www.dk-detailing.pl. Parę razy zlecałem im pranie tapicerki i polerowanie lakieru. Naprawdę super usługi auto detailingu w Łodzi. Cenowo też nie jest źle.

pawel253

Posty: 7

 
To jest w szczególności precyzyjna kosmetyka samochodowa. Usługodawcy dbają o najwyższe standardy. Na pewno detailing nie należy do tanich usług, natomiast raz na jakiś czas pożądane byłoby zainwestować w coś takiego, tym bardziej że to super oferta dla pojazdu, żeby lepiej wyglądał. W Łodzi jest dużo firm, na pewno da się znaleźć coś taniej.

dominikk6

Posty: 3