Gdzie skupują auta

Gdzie skupują auta

Poszukuję proszę Was skup aut wrocław albo okolice, jak nie ma to może w sąsiednich miastach, zależy mi na czasie bowiem wyjeżdżam z żoną na stałe do irlandii a tam już mam auto. Nie mam czasu na sprzedaż na własną rękę a kasa się przyda więc szukam skupu.

kojot14

Posty: 23

 
Skup aut to jest zupełnie nieznany mi temat. Jakbym miała auto to jeszcze może, lecz u mnie w domu to tatam a auto i mąż, ja mam prawo jazdy od prawie 10 lat i nie jeżdżę. Ja na twoim miejscu jak bym chciała sprzedać auto to bym naklejkę przykleiła (czasem takie widać na bocznej szybie u pasażerów z tyłu) i wówczas ludzie widzą, iż chcesz sprzedać i może się ktoś zgłosi. Jak chcesz szybko i nie chcesz trafić na złodzieja to może skup naprawdę doskonalszy, no nie wiem,, trudno jest mi stwierdzić, lecz trzymam kciuki za twoje powodzenie.

Robuś

Posty: 30

 
Trudnie pytanie, ja nie wiem jak to jest sprzedawać auto poprzez auto skup, znajomy kiedyś sprzedał auto w ten sposób bowiem potrzebował szybkiej gotówki, lecz nie wiem gdzie. Jemu to zajęło niecały tydzień, bowiem we wtorek gadaliśmy, że wiezie własne auto do autoskupu zaś w piątek już miał kasę. Nie wiem czy każdy autoskup tak szybko działa. Trzymam kciuki, że odnajdziesz dobre rozwiązanie swojego problemu i będziesz zadowolony.

MagikP322

Posty: 40

 
Ja mówię, przede wszystkim liczy się rozwój więc popieram to, iż pragniesz dla rodziny kupić nowe, lepsze auto. Sam nie mam doświadczenia z autoskupem, albowiem mam póki co jedne auto, które nabyłem od 2 posiadacza, auto zadbane i miało dopiero 3 lata jak je kupowałem. Długo się odbierało ale mam co chciałem ;) A co do autoskupu to może u ciebie w jakiejś gazecie będzie? U mnie niekiedy w gazetach motoryzacyjnych widzę takie ogłoszenia, albo w anonse też niekiedy mają takie wstawki w ogłoszeniach.

Aarchi

Posty: 37

 
Mi się udało samochód sprzedaż niezmiernie prędko przez komis w Gdyni, aż się nie spodziewałam, iż tak prędko będzie. Tata mojego męża czekał ponad 2 miesiące w komisie natomiast ja po tygodniu już miałam kupca, pomimo iż auto miało wahacz do naprawy ale było rzeczywiście ładne i pewnie wobec tego ktoś je nabył. Tyle wiem, iż to jakiś młody łepek z Gdańska. W autoskupie z prawdziwego zdarzenia nie byłam, ale myślę, iż w takim znacznym mieście jak Wrocław napewno jeden czy dwa porządne zakłady odszukasz.

mati

Posty: 41

 
Ja mam dobre doświadczenie z tym autoskupem http://www.skupaut-calapolska.pl co prawda w końcu nie sprzedałem auta, natomiast Panowie się wykazali ogromnym profesjonalizmem. Praktycznie w kilka chwil zrobili mi wycenę, natomiast potem przyszła do mnie mama i powiedziała, że jej koleżanka chce nabyć auto więc ostatnie nie sprzedałem. Generalnie jakby mama przyszła kolejnego dnia to już by nie miała po co ;) rzeczywiście panowie śmigają jak pędziwiatry i skupują wszystkie auta w choć średnim stanie, więc ja ich polecam.

korasek

Posty: 39

 
Fajnie jest tak sprzedać stare autko i zakupić sobie nowe, poprzez autoskup to nie wiem jak to jest, lecz ogólnie takie wrażenie chodzi, że to najszybsza opcja, nie wiem jak z dokumentami, czy musisz ich dużo składać, podpisywać i czy trzeba później po urzędach biegać, lecz jeśli natrafisz na autoskup z uczciwymi i pomocnymi ludźmi to oni ci wszystko powiedzą, w końcu chyba każdy zakład chce, aby klient był zaspokojony bo opinia na rynku jest niesłychanie znacząca, natomiast to nie taka usługa gdzi eklientów jest niesłychanie dużo (jak w markecie)

kwiat_r151

Posty: 30

 
Ciekawa sprawa stary...

moje auto zżera ostatnie oszczędności, natomiast jakoś nie mam jaj jego sprzedać, po prostu jest moją niunią i nawet jak ma zarysowanie na tylnym zderzaku to nadal jest dla mnie znakomita ;-) Generalnie jak pragniesz tak na serio sprzedać auto to nie pisz na forach czy komentarzach tylko wejdź na gugla i wpisz własne miasto i autokomis czy skup aut i wyskoczy ci dziesięć wyników jak nie więcej. Później dzwonisz do firm i wybierasz te co dają najwięcej natomiast na koniec szukasz opinii o tej firmie w necie, ja bym tak zrobił.

Eksperttt45

Posty: 33

 
Trudnie pytanie, ja nie wiem jak to jest sprzedawać auto poprzez auto skup, znajomy kiedyś sprzedał auto w ten sposób bowiem potrzebował szybkiej gotówki, ale nie wiem gdzie. Jemu to zajęło niecały tydzień, bowiem we wtorek gadaliśmy, że wiezie swoje auto do autoskupu zaś w piątek już miał kasę. Nie wiem czy każdy autoskup tak prędko działa. Trzymam kciuki, że odszukasz dobre rozwiązanie swojego problemu i będziesz usatysfakcjonowany.

ghjss

Posty: 35