Wahacze - zamienniki

Wahacze - zamienniki

Cześć, czołem. Jakie u siebie na warsztacie montujecie zawieszenie? Szukam dobrych zamienników na których rzeczywiście klienci trochę tych km wyjeżdżą. Interesują mnie elementy z gwarancją około 100 tyś km. Coś zaproponujecie?

ernolo

Posty: 3

 
Ja ciągle szukam dobrych wahaczy do swojego Mercedesa i nie mogę trafić, nie wiem czy to taki model że generalnie ma wypaczone te zawieszenie czy co...

Romantykk

Posty: 19

 
Ciągle jeszcze na oryginalnych także w temacie zamienników niewiele jeszcze wiem i niech przez jakiś czas tak lepiej pozostanie, pozdrawiam! :)

dominiczek

Posty: 11

 
Mój ojciec to jest niedzielny kierowca, wymieniali mu niedawno wahacze i jak się go pytam co mu tam wstawili to mówi, że nie wie bo nawet nie pytał...ręce opadają.

Dydusek

Posty: 21

 
Monachijski Master Sport robi dobrą robotę jeśli chodzi o projektowanie części, starają się unikać błędów producentów oryginałów i dobrze im to w przypadku wahaczy do Suberb wyszło moim zdaniem.

Jozefina333

Posty: 5

 
Ciekaw jestem ile ja bym do swojego auta musiał w tym momencie wydać za wahacze, cały komplet. Wychodzi na to, że za jakiś czas będę musiał je wymienić, a jeżdżę Toyotą Avensis.

Lupusx

Posty: 5

 
Z zamiennikami to jest zawsze gra w czarne czerwone, raz trafisz innym razem nie trafisz i trzeba się z tym pogodzić, nie codziennie jest niedziela :)

GGregbard

Posty: 9

 
Odpukać ale jak na razie zawieszenie u mnie się sprawuje bardzo fajnie, a też wcale go nie oszczędzam dużo jeżdżę a drogi jakie są – każdy widzi.

sethe

Posty: 14

 
Ja to właśnie jestem ciekaw jak wygląda zużywanie się auto części w zależności od kraju w jakim się jeździ – czy w Niemczech ludziom dłużej wahacze wytrzymują, czy na przykład nie ma jednak w ogóle różnicy?

Satis00

Posty: 17