Detaling wnętrza samochodu Kraków

Detaling wnętrza samochodu Kraków

Kupiłem samochód, ma dość zniszczone wnętrze. Szukam miejsca gdzie mi je odnowią, zależy mi na jak najwyższej jakości usługi. Przy okazji fajnie jakby również zrobili coś z lakierem. Możecie kogoś polecić?

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Warto wybrać dobrze. To usługa może być dość droga, z tego też powodu poszukajmy kogoś, kto nie będzie oszczędzał na materiałach a wykona to na solidnych kosmetykach samochodowych.

koko

Posty: 3

 
Wysoka jakość kosmetyków samochodowych w myjniach powoduje, że samochód tam umyty wygląda całkiem inaczej niż auto umyte w domowych warunkach. Warto o tym pamiętać i raz na jakiś czas wykonać kompleksowe czyszczenie naszego samochodu.

Damiano

Posty: 6

 
Dobry detailing samochodu to bardzo fajna sprawa. Warto szukać takich miejsc, które są kompleksowe. Najlepiej jak mają stanowiska do czyszczenia wnętrza i zewnętrzne osobne. Do tego strefę suszenia.

elusia

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o detailing to zdecydowanie polecam OKAMI, ul. Gromadzka 22B. Zresztą wystarczy przejrzeć efekty ich pracy w galerii. Mogę potwierdzić, że tak samo wygląda to na żywo. Szczerze polecam.

345_14

Posty: 7

 
Gdzie można kupić takie środki do mycia samochodów jak mają w myjniach? Bo przyznam szczerze, że jest duża różnica pomiędzy tymi marketowymi a takimi profesjonalnymi. Chciałbym spróbować umyć samochód profesjonalnymi kosmetykami, ale sam.

suderuss3

Posty: 2

 
Ja czasami lubię sobie samodzielnie wyczyścić samochód, chociaż trzeba przyznać, że efekty tego są znacznie gorsze, niż w sytuacji jak się zlecić to specjalistom. No ale jest zabawa i taniej. Coś za coś.

matus2609

Posty: 14