Sprawdzony skup samochodów opinie

Sprawdzony skup samochodów opinie

Witam.

Sprawa jest taka, że potrzebuję kasy i muszę dość sprawnie pozbyć się swojego auta. Nie jest to najnowsza sztuka, niemniej jednak jeszcze pojeździ. Ostatnio nawet klocki w nim wymieniałem i rozrząd, więc jest to na chodzie wóz.

Podpowiecie coś? Znajomy coś gadał o jakimś skupie...

X_Xxx

Posty: 25

 
W sumie nie tak dawno odkryłem, iż coś takiego jak skupy online istnieje. Na początku byłem sceptyczny wiadomo jak to jest. Lecz w końcu się przemogłem wypełniłem formularz na stronie http://www.trzebnica.e-skupsamochodow.pl i jakoś poszło.

Rzeczywiście szybko się odezwali, natomiast wycena od razu przypadła mi do gustu. Fakt, iż mnie trochę cisnęło, więc nie mogłem wybrzydzać, lecz i tak myślę, iż całkiem dobrze sprzedałem swojego Puntiaka :)

Jacuś3456

Posty: 28

 
Jak na razie nie musiałem sprzedawać żadnego wozu, lecz domyślam się, że może to być problematyczne, zwłaszcza jak się ma żęcha w garażu:P Nie ma co oczekiwać cudów, za auto, które ledwo jeździ nikt dolarami nie zapłaci...Ale jak się poszuka, jak się znajdzie w sobie troszkę cierpliwości to pewnie można znaleźć jakiegoś kupca. Auto skupów aktualnie od groma, więc należałoby zbadać kilka ofert, porównać i wybrać tę najlepszą.

Bernatsti

Posty: 38

 
Na mnie też przyszedł czas, też na dniach będę musiał sprzedać samochód, albowiem mi dwa niekonieczne. Trzymałem swoje Vento bardziej ze względów sentymentalnych, ale cóż – twardym trzeba być:) Także jakby ktoś był zainteresowany tym klasykiem niemieckiej motoryzacji to ja jestem otwarty na propozycje:) Do skupu jej nie oddam! Tylko w ręce, jakie potraktują ją z należytym szacunkiem!Adios Vencino...

Siwek

Posty: 24

 
Powiem w ten sposób – jakiś czas temu kupowaliśmy z żoną nowy wóz bezproblemowo z salonu. Mieliśmy nawet taki plan, żeby zostawić własne używane, stare auto w rozliczeniu. Lecz porównałem z ciekawości cenę jaką zaproponował mi dealer z tym, co mogłem dostać w skupie. I co? W skupie mieli doskonalsze warunki, także z mojego doświadczenia wynika, że lepiej uderzyć właśnie w takie miejsce.

Alexiii

Posty: 28

 
No witam zmotoryzowanych, hehe :) Fajny temat, myślę, że wielu osobom pomoże. Ja powiem od siebie, że jeszcze nie miałem tej przyjemności, żeby szukać kupca. Póki co nie mam nawet prawka:P Niemniej jednak robi się, robi się:) Na wiosnę pewnie już będę szukał jakiegoś pojazdu, co by nie musieć jeździć PKP...

O zgrozo!

asdrian301182

Posty: 20

 
Jedyne co mogę powiedzieć w tym wątku to to, że naprawdę czasem z człowiekiem to się jest trudno dogadać:) Ludzie są różni i naprawdę sprzedanie auta w cenie, którą można zaakceptować to czasem niemały wyczyn. A co do skupów to – nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem:)

mati

Posty: 41