OPONY DO MASZYN ROLNICZYCH

OPONY DO MASZYN ROLNICZYCH

Polskie opony Kabat - gdzie w internetach dostanę oryginalne, w idealnym stanie? Zależałoby mi też na szybkiej obsłudze, żeby te opony nie szły dwa tygodnie bo wiem że niektóre firmy tak sprzedają jakby je dostarczali z Indii czy innego Cejlonu.

Posty: 2

 
Moja ciągniki są w dość mocnej eksploatacji i też w trudnych warunkach muszą pracować także opony wolę mieć naprawdę mocne, trwałe, grube bo inne po prostu przy tej robocie co robimy nie zdałyby egzaminu.

plertoo3

Posty: 6

 
Ciężko mi kogoś tutaj podpowiedzieć, trzeba szukać, sprawdzać, dopytywać, a i tak wszystko wyjdzie w tak zwanym praniu, czyli w robocie. Opona może mieć najlepsze parametry teoretyczne, a i tak teren ją potem weryfikuje.

Ticket2Hell

Posty: 5

 
Wiem że znajomy będzie zamawiał większą partię opon do MTZ ale skąd on dokładnie to kupuje to już nie dopytywałem, ale będę się z nim widział na dniach to jeszcze podpytam o szczegóły.

adamczykkk00

Posty: 9

 
Jeśli chodzi o gumy typowo pod sprzęt rolniczy to Autoset jest w porządku. Miałem z ich człowiekiem fajną rozmowę na targach w Bednarach, dostałem od niego kod rabatowy i jak potem dzwoniłem zamawiać opony do C 360 to za komplet wyszło mi taniej jakieś 50-60 złotych więc zawsze coś.

Michałek

Posty: 17

 
Dawno nowych opon do swojego Zetora nie zamawiałem także nawet nie wiem co gdzie i za ile, ale mogę podpytać bo wiem że sąsiad ostatnio cały komplet skądś zamawiał online.

dobryjoy

Posty: 9

 
Producentów i sprzedawców jest dużo i niestety w tej masie można trafić na lipne produkty, także trzeba być naprawdę ostrożnym i najlepiej sprawdzać oponę przed zakupem, umówić się na obejrzenie itp.

Klara323

Posty: 5

 
Opona oponie nierówna, mocno się produkcje od siebie czasami różnią, zwłaszcza widzę to na przykładzie tylnych gum, dużo w życiu wyjeździłem, jedne sprawdzały się bez problemów a inne pękały jakby zrobiono jest z gumki od majtek :P

dermin67

Posty: 24

 
Jest producentów opon od groma w sprzedaży, trzeba rzeczywiście znać temat i mieć dużo doświadczenia żeby dobrać sobie zestaw który posłuży na długo bez przetarć, pęknięć i jeszcze innych usterek.

NEO-MAxi34

Posty: 41