busy do Niemiec zachodniopomorskie, polecicie firmę ?

busy do Niemiec zachodniopomorskie, polecicie firmę ?

Jadę do Niemiec zbierać szparagi i nie wiem czy pożądane byłoby jechać busem czy może autobusem? Wiem, że sporo ludzi jeździ do pracy zagranice i może ktoś odnalazłby się, co mi doradzi? Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Specjalista

Posty: 1

 
Busów jeździ bardzo dużo na trasach do Niemiec, ale i dalej. Jeśli ktoś chce jechać do pracy to na spokojnie znajdzie busa dla siebie. Ceny są bardzo różne, bo inaczej będzie liczona trasa do Berlina, a inaczej do Bremen. Trzeba to sprawdzić i wtedy przekonamy się jak to wygląda. Na pewno wyjdzie taniej niż autem.

kdeel32

Posty: 18

 
Jeszcze nigdy busem nie jeździłem to trudno mi się wypowiedzieć. Przyzwyczajony jestem do swojego pojazdu, ale faktycznie na wyjazdy do Bremen trzeba dużo kasy na paliwo. Mało się to będzie opłacało jednej osobie. Nie zawsze łatwo jest zorganizować większą grupę, wobec tego busy są o dużo tańsze.

Intro_69

Posty: 13

 
Firm, które organizują przewozy pasażerów do Niemiec jest bardzo dużo, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Trzeba tylko zwracać uwagę na flotę żeby nie miała po trzydzieści lat. Jeśli jedziemy latem to samochody powinny mieć klimatyzacje. Wtedy jest komfortowo.

Lupusx

Posty: 7

 
Firma, która zajmuje się przewozami do Niemiec ma ofertę, jaką można w indywidualny sposób dopasować pod własne żądania. To, zatem z takiej oferty zawsze korzystam.

nerkuś

Posty: 10

 
Od kilku lat wybieram busa, bo firma po mnie przyjedzie do domu, zawożą mnie dokładnie tam gdzie chce. Lepiej mieć już nie można. Nie interesuje mnie paliwo, parkowanie i inne opłaty. Bus jest najlepszy, wobec tego wszystkim mogę takie rozwiązanie polecić.

Elektros

Posty: 2

 
Kilka razy jechałem busem, niemniej jednak równie z tym bywało. Na pewno pożądane byłoby wybieracz doświadczanych kierowców, bowiem trasa jest niezmiernie długa i nużąca.

ym-9090

Posty: 4

 
Zawsze jeżdżę busami do Niemiec tej firmy https://www.beatabus.pl/blog/praca-sezonowa-w-niemczech-o-czym-koniecznie-pamietac/. Na stronie są informacje dla ludzi, jakie wyjeżdżają sezonowo do pracy. Należałoby tam zerknąć.

Sebus23

Posty: 27

 
Kilka razy jechałem busem, ale równie z tym bywało. Na pewno warto wybieracz doświadczanych kierowców, bo trasa jest bardzo długa i nużąca.

Bialy_Wilk

Posty: 32

 
Jeszcze nigdy busem nie jeździłem to trudno mi się wypowiedzieć. Przyzwyczajony jestem do swojego samochodu, ale faktycznie na wyjazdy do Bremen trzeba sporo kasy na paliwo. Mało się to będzie opłacało jednej osobie. Nie zawsze łatwo jest zorganizować większą grupę, dlatego busy są o wiele tańsze.

beata77

Posty: 12