podsłuch na telefon, znacie ?

podsłuch na telefon, znacie ?

Jaki podsłuch w telefonie polecacie? Wiem, iż teraz jest coraz wiecej tego rodzaju oprogramowania na rynku. Chciałbym kupić coś dyskretnego i naturalnie działającego bez zarzutu.

Marko

Posty: 3

 
Właśnie dokładnie jest tego za wiele i trudno się zdecydować na coś konkretnego. Nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę, wybierając podsłuch do telefonu, a chciałbym wykupić takie oprogramowanie.

Gerda

Posty: 5

 
Niesamowite możliwości. Według mnie nie ma lepszego podsłuchu jak właśnie oprogramowanie Spyphone. Teraz dokładnie mogę śledzić telefon, na którym aplikacja została zainstalowana. Świetny program.

miclon

Posty: 19

 
Nie bardzo znam się na tych sprawach, natomiast chyba taki podsłuch na telefonie nie jest zgodny z prawem? Jak nie, to mi wytłumaczcie dokładnie, o co chodzi. Z góry dziękuję.

Jasia12

Posty: 10

 
Jak potrzebujesz sprawdzonego podsłuchu do telefonu, to zerknij na tę stronę https://spyphonesoft.pl/. To oprogramowanie fachowej firmy. Mają ofertę dla każdego systemu operacyjnego. Szczerze polecam z własnego doświadczenia.

guru67

Posty: 11

 
No właśnie o obsługę mi chodzi. Nie chcę zostać wyśmiana, ale może na przykład trudno poradzić sobie z takim oprogramowaniem. Nie chodzi mi o zainstalowanie, ale o samo użytkowanie. Jeśli korzystacie z podsłuchu na telefon, to bardzo proszę napiszcie coś na temat korzystania z takiej aplikacji Jak to w praktyce wygląda?

Gumer45

Posty: 25

 
Opłacalne :) Jak masz poważny problem, to na bank ci się opłaci. Mnie wystarczyło wykupić tę najtańszy pakiet, żeby się upewnić co do swoich podejrzeń. Na dłuższą metę, można znaleźć podsłuch na telefon, który nie jest drogi z uwagi na mniej funkcji. Wiadomo, że nie każdy potrzebuje wszystkich możliwych opcji.

labuh

Posty: 6

 
Ciekawa jestem tych wszystkich opcji. Z tego, co czytałam na stronie to Spyphone jest chyba najlepszy. Mam nadzieję, że nie wyniesie mnie to sporo. Na razie chciałabym spróbować, sprawdzić, jak to wygląda w praktyce.

minertus

Posty: 9