pęknięta szybka w iphone

pęknięta szybka w iphone

Witam! Potrzebuję namiaru na dobry autoryzowany serwis Apple, ktoś, coś? Coś mi się złego dzieje z baterią, ale z drugiej strony chyba ma prawo, bo używam już ponad dwa lata i często ładuję, zdarza się, że nawet codziennie.

Posty: 2

 
Musiałem parę tygodni temu wymienić baterię w swoim S6 i trochę się zdziwiłem jak zacząłem sam się za to zabierać...nie polecam. Ostatecznie znalazłem serwis Apple Mobile w Szczecinie i im podesłałem telefon . Szybka obsługa, długo mi nie kazali czekać na urządzenie – na szczęście mam w chacie zastępczy telefon, także nie było z tym problemu, choć wiem że oni oferują zastępstwo w razie wu.

Black_Riot

Posty: 9

 
Hej, coś im zaczyna iPhone szwankować od jakiegoś czasu i trochę próbuję się posiłkować poradaim na forach jak go przyśpieszyć, usprawnić itd. ale czuję w kościach że bez wydania kasy na serwis to jednak na dłuższą metę się nie uda...Także też szukam kogoś sprawdzonego jak coś.

barca 29

Posty: 10

 
Ja to mam stresa zawsze jak telefon leży na stole a obok są jakieś napoje w szklankach postawione. Czasem tak nie wiele wystarczy żeby trącić szklankę....i dramat gotowy, wystarczy chwilka nieuwagi.

Hoteowo24h

Posty: 9

 
Nie ma lekko, mój telefon to co chwila ma jakiś wypadek ale to nie jest iphone ani inny markowy i drogi sprzęt, tylko model który na rynku był dostępny jakieś 6 lat temu...i co ciekawe ciągle mi działa. Także nawet jakby mi się coś z nim stało to żalu nie będzie, bo dałam za niego złotówkę i już dawno spłaciłam w abonamencie.

jagieloniab0000

Posty: 8

 
Bez mocnej dodatkowej obudowy to już chyba mało kto telefon nosi. Zwłąszcza jeśli ma się iPhona czy coś w podobnej klasie to już naprawdę chyba tylko totalni ryzykanci albo dzieci milionerów nie używają dodatkowych osłonek na wyświetlacz.

syrena88

Posty: 10

 
Szukam sam od jakiegoś czasu dobrego serwisu i trochę jest problem, na pewno wiem że mojej najbliższej okolicy żadnego takiego punktu nie ma, pozostaje więc opcja z wysyłaniem do innego miasta, co jednak będzie czasochłonne. ;/

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Hm, no raz to mi się zrobiło gorąco jak się cola rozlała niedaleko mojego iPhona....ciekaw jestem ile by kosztowała ewentualna naprawa i czy w ogóle byłoby jeszcze co naprawiać...a jeśli nawet to czy sprzęt byłby tak samo wydajny jak przed wypadkiem.

pawel253

Posty: 13

 
Zawsze wychodzi na to, że trzeba pójść i sprawdzić firmę osobiście żeby się przekonać czy serwis jest faktycznie oki czy nie bardzo. Własne doświadczenie jest najlepsze, co czasami oznacza, że niestety ale trzeba się naciąć.

PROSZEK8

Posty: 14

 
Jak dużo trzeba zapłacić za wymianę szybki w iPhonie ktoś ostatnio robił coś takiego? Ja mam taką sytuację, że szybka już jest mocno spękana, porysowana ale jeszcze coś tam widać i korzystam z telefonu, ale nie ma co ukrywać, że jest to średnio wygodne.

miskowiec45

Posty: 6