Szybka i sprawna naprawa iphone po zalaniu

Szybka i sprawna naprawa iphone po zalaniu

Byłam na basenie i iPhone wpadł do wody :( Chciałabym wycenić rozsądnie naprawę, ale nie mam pomysłu do kogo się zgłosić, żeby wszystko było ok. Gwarancja w moim przypadku odpada.

eror81

Posty: 2

 
Naprawiałem iPhone 7 po zalaniu :P Praktycznie na drugi dzień po rozpakowaniu zalałem w naprawdę głupi sposób. Uczciwy serwis na 100% applemobile.pl, bo od razu mnie uprzedzili, że jak nie naprawią to żadnej opłaty nie poniosę. To mnie przekonało. Całe szczęście odebrałem sprawny sprzęt.

de99ial

Posty: 21

 
Nieudolnie próbowałem aktualizować iPhone i coś zrąbałem z softem. Musiałem wysłać telefon do serwisu wysyłkowego. Przekonałem się do applemobile.pl. U mnie w małym mieście brakowało dobrych serwisantów i wolałem nie ryzykować. Ten wskazany przeze mnie jest autoryzowany i mają faktycznie dobry cennik.

Nikusinski23

Posty: 11

 
Bezpłatnie usterki diagnozują w applemobile.pl. Dogadasz się nawet mailowo, czy telefonicznie. Jak coś kurier wpada po sprzęt, a później ci odsyłają. O tyle dobra sprawa, że później po naprawie masz pół roku dodatkowej gwarancji. Jak nie bardzo wiesz, co się dzieje z telefonem to warto się zgłosić.

Ticket2Hell

Posty: 5

 
Mam iPhone 4S od lat. Już praktycznie wszystko w nim wymieniałem, począwszy od szybki, a kończąc na głośnikach. Pierwszą naprawę zlecałem w applemobile.pl i do dnia dzisiejszego przy nich zostałem. Przede wszystkim uczciwa ekipa i nie naciągają na zbędne koszty. Kumpel u nich telefon po zalaniu naprawił w granicach 120 – 150 złotych, jak mnie pamięć nie myli, więc się opłaca. Pozdrawiam.

andrew66

Posty: 5

 
W poniedziałek wysłałem, a w środę już odebrałem iPhone 6 z nową szybką. Korzystałem z applemobile.pl. Ogólnie znam wiele serwisów, ale ten z czystym sumieniem polecam, bo na 100% nie oszukują na częściach. Masz oryginalne podzespoły, a na życzenie aktualizację softu i drobne poprawki mechaniczne.

Motospec

Posty: 4

 
Zostawiam ci numer do mojego serwisanta ze Szczecina 500 132 200. Na potrzeby firmowe korzystam i nigdy mnie nie zawiedli. Bardzo krótkie terminy napraw, a jak czegoś nie mogą zrobić to dodatkowo nie zdzierają kasy. Od razu podpowiedzą ci, co robić przy konkretnej usterce.

Bany07

Posty: 24