etui do telefonów w tym spigen

etui do telefonów w tym spigen

Chcia łabym w prezencie urodzinowym podarować bratu telefon komórkowy oraz jakieś fajne, porządne etui. Gdzie znajdę tego typu akcesoria?

byku65

Posty: 8

 
Niestety nic poleci ć nie mogę bo etui w sieci nigdy nie kupowałam. W internecie na pewno znajdziesz sporo tego typu sklepów, wystarczy tylko dobrze poszukać. Pochodź też po jakichś forach poświęconych tej tematyce.

olimpios4

Posty: 14

 
Niestety nie pomog ę w tej sprawie. Popytaj wśród koleżanek, znajomych może one częściej robią zakupy w sieci i coś Ci doradzą. Ja swoje etui na telefon kupowałam wieki temu, na szczęście jak na razie całkiem dobrze się trzyma.

Lupusx

Posty: 14

 
A czego dok ładnie potrzebujesz? Ja ostatnio kupowałam sobie nowe etui na telefon bo to stare już się do niczego nie nadawało. Nie zapłaciłam dużo a etui jest naprawdę porządne. Tyle tylko, że nie kupowałam go w sieci…

stanhold43

Posty: 16

 
Nie robi ę często zakupów w Internecie dlatego też nie znam sklepów, a już tym bardziej z akcesoriami do telefonów. Ja bym poszła do pierwszego, lepszego sklepu stacjonarnego i tam coś wybrała. Przynajmniej dobrze widzę, co kupuje.

czesławek

Posty: 15

 
Moja kole żanka zamawiała ostatnio w sieci bardzo fajne i oryginalne etui za niewielką cenę. Teraz niestety nie powiem w jakim sklepie, w sumie nawet ją o to nie pytałam. Mnie też swoją drogą przydałoby się poszukać nowego etui bo te co mam teraz jest już w opłakanym stanie.

Namo

Posty: 18

 
Tutaj 4kom.pl znajdziesz bardzo dobrej jako ści etui do telefonu marki spigen. Ja mam je od dłuższego czasu i jestem z niego zadowolona. Oprócz tego w sklepie możesz także kupić fajne etui do tabletów. Z resztą sam sobie przejrzyj ofertę.:)

BrumBrum2

Posty: 23

 
Oj, sklepów z akcesoriami do telefonów niestety nie znam. Je śli mam być szczera, nie pamiętam kiedy ostatni raz kupowałam coś do swojego telefonu. Też by mi się przydało jakieś nowe, porządne etui. Muszę się za takim rozejrzeć.

piehoot

Posty: 12

 
Nie znam niestety żadnych sklepów internetowych bo nie preferuję zakupów w sieci. W Internecie zamawiam tylko i wyłącznie sprawdzone kosmetyki. Może jeszcze kiedyś się przekonam, kto wie. Jak na razie pozostaje wierna sklepom stacjonarnym.

namok

Posty: 10

 
Poczytaj opinie innych na ten temat w Internecie. Na pewno co ś takiego znajdziesz. Ja niestety niczego Ci nie polecę bo etui ostatni raz kupowałam chyba z dwa lata temu i to w sklepie stacjonarnym. Takich rzeczy w sieci zazwyczaj nie kupuję.

Lupusx

Posty: 11