Szybko potrzebuje pomocy w sprawie zalanego telefonu

Szybko potrzebuje pomocy w sprawie zalanego telefonu

Szybko potrzebuje pomocy w sprawie zalanego telefonu, czy jestem w stanie coś sam zrobić z tym urządzeniem, czy mam szukać naprawy u specjalistów? Telefon wpadł do miski z wodą, obecnie nie działa, nie reaguje. Jak znacie jakieś porady, które można wykorzystać to dajcie znać.

Niciuśś98

Posty: 1

 
Myślę, że jak zerkniesz do internetu to jest sporo stron z informacjami o tym jak urządzenie rozłożyć i ewentualnie je potem wysuszyć. Jak poszukasz w sieci to na pewno coś sensownego znajdziesz.

Dragon

Posty: 2

 
Popatrz do sieci, jest kilka stron, gdzie na pewno znajdziesz porady i dowiesz się co zrobić z urządzeniem jeśli będzie zalane. Jak szukasz jakichś sensownych porad to myślę, że uda Ci się jakieś informacje znaleźć.

mew soncz7777

Posty: 10

 
Jeśli cały był w wodzie to też zależy jak długo. Ogólnie popatrz w sieci co można zrobić samemu, ale będzie ciężko bo większość urządzeń obecnie jest klejonych i niestety jest trudno się samodzielnie do nich dostać. Więc jeśli telefon się zaleje i nie był wodoszczelny to jedyna opcja to najczęściej oddanie telefonu do profesjonalnego serwisu.

Dax90

Posty: 18

 
Kiedyś zalałem takie nieco starsze urządzenie, z którego korzystam jako z dodatkowego sprzętu i skorzystałem z porad na https://applemobile.pl/co-robic-gdy-telefon-wpadnie-do-w. Udało się wrócić sprzęt do życia, choć zauważam, że czasami jakieś problemy się pojawiają więc coś tam jeszcze nie do końca działa.

alxiss

Posty: 5

 
Sprawa nie będzie prosta bo niektóre obecnie dostępne sprzęty są klejone i przez to może być problem, żeby się z nimi rozprawić jak się zaleją więc nie chcę Cię straszyć, ale bez pomocy jakiegoś serwisu możę być ciężko osuszyć urządzenie.

namok

Posty: 5