Szybko potrzebuje pomocy w sprawie zalanego telefonu

Szybko potrzebuje pomocy w sprawie zalanego telefonu

Szybko potrzebuje pomocy w sprawie zalanego telefonu, czy jestem w stanie coś sam zrobić z tym urządzeniem, czy mam szukać naprawy u specjalistów? Telefon wpadł do miski z wodą, obecnie nie działa, nie reaguje. Jak znacie jakieś porady, które można wykorzystać to dajcie znać.

Niciuśś98

Posty: 1

 
Myślę, że jak zerkniesz do internetu to jest sporo stron z informacjami o tym jak urządzenie rozłożyć i ewentualnie je potem wysuszyć. Jak poszukasz w sieci to na pewno coś sensownego znajdziesz.

Aklimer56

Posty: 3

 
Ogólnie kilka podpowiedzi w temacie znajdziesz sobie na https://applemobile.pl/co-robic-gdy-telefon-wpadnie-do-wody/, więc jak masz zalane urządzenie to sobie tam zajrzyj, myślę że coś sensownego uda się wybrać.

namok

Posty: 22

 
Popatrz do sieci, jest kilka stron, gdzie na pewno znajdziesz porady i dowiesz się co zrobić z urządzeniem jeśli będzie zalane. Jak szukasz jakichś sensownych porad to myślę, że uda Ci się jakieś informacje znaleźć.

345_14

Posty: 17

 
Pewnie przy lekko zalanym urządzeniu będziesz w stanie sam je doprowadzić do porządku. Jak masz całkowicie, że tak powiem utopione urządzenie to wydaje mi się, że nie obejdzie się bez serwisu i też nie zawsze będą w stanie takie urządzenie doprowadzić do porządku.

Olipet56

Posty: 18

 
Pewnie sporo różnych stron traktuje na ten temat więć jak będziesz szukał to myślę, że w sieci jest sporo stron, które na ten temat traktuje. Jak będziesz szukał jakieś pomocy to po prostu poszukaj sobie w sieci i poczytaj, może która porada, akurat w Twoim przypadku się sprawdzi.

łał45

Posty: 4