Komórki w dobrej cenie

Komórki w dobrej cenie

Witam wszystkich! Mam pytanie odnośnie smartfonów Xiaomi - gdzie warto kupić
smartfon ten marki? Interesuje mnie jakiś polski sklep.

neimar10

Posty: 10

 
Sprowadzanie smartfonów bezpośrednio od chińskich producentów to najsensowniejsze rozwiązanie. Nie ma takiej opcji, abyś nie był zadowolony z ceny!

kliwn45

Posty: 14

 
Ostatnio kupiłem sobie smartfona Lenovo bezpośrednio od chińskiego dystrybutora - też tak zrób, a będziesz mógł sporo zaoszczędzić. Cenowo wyjdzie fenomenalnie.

Pendrzeec

Posty: 6

 
A ja ostatnio kupiłem smartfona sprowadzanego bezpośrednio z Chin - na początku bałem sie, że będę czekał pół roku i przyjdzie podróbka, ale okazało się, że wszystko jest OK.

neimar10

Posty: 12

 
Znajomy sprowadza telefony komórkowe z Chin - z tego co patrzę, to takie rozwiązanie ma dużo plusów, nie dziwię mu się w sumie, że robi takie coś.

icee

Posty: 22

 
Myślę, że w przypadku chęci kupna naprawdę taniego smartfona, to po prostu warto rzucić okiem na sklepy internetowe, które dostarczają telefony bezpośrednio z Chin. Czeka się długo, ale cena jest niska.

labuh

Posty: 9

 
Osobiście kupuję smartfony z Chin - niby wszystkie są teraz produkowane w Chinach, ale chodzi o to, że po prostu można sprowadzić sobie telefon prosto od producenta.

czdeRRR

Posty: 11

 
Bardzo tanie smartfony to chyba można kupić wyłącznie jeżeli poczekasz ze 3 tygodnie i sprowadzisz Chin. To uczciwe rozwiązanie, nie trzeba o nic się martwi.

Gosienka54

Posty: 13

 
Myślę, że nie będzie przesadą jeżeli napiszę, że najlepsze rozwiązanie w Twoim przypadku to po prostu kupno smartfona w Chinach - w sensie przez polskiego pośrednika, który wszystko ogarnia, ale smartfon idzie z Chin.

marta369

Posty: 5

 
Osobiście kupuję smartfony - sobie i znajomym, w sklepie internetowym http://www.smartking.pl. Przesyłka idzie z Chin, więc trzeba poczeka do dwóch - trzech tygodni, ale wszystko jest oryginalne, a cena bardzo niska.

bartek33

Posty: 8