Podsłuch w telefonie, jak to jest

Podsłuch w telefonie, jak to jest

Hej. Chcę śledzić z pomocą telefonu komórkowego moją znajomych. Czy podsłuch w jej telefonie jest możliwy?

luluś45

Posty: 13

 
Niedawno wpadłem na stronę, która prezentowała możliwości aplikacji Spyphone. Przyznam szczerze, że byłem zbudowany tym, co jest w stanie zaoferować ta aplikacja.

Niebawem zainstaluje ją na telefonie jednego z pracowników, aby ocenić jego rzetelność.

iravau

Posty: 23

 
Z mojej perspektywy niezwykle istotny był fakt, że aplikacja spyphone potrafi działać na telefonie komórkowym z Androidem, albowiem takowego używa się w mojej firmie. Chciałem zbadać czy pracownicy nie wykorzystują telefonu do rozmów prywatnych, albowiem często mieliśmy wysokie rachunki. Przewidywania okazały się słuszne.

Od razu dowiedziałem się, kto wykonuje połączenia.

Hihi_WWW

Posty: 15

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, fotografie oraz różne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko stosownie kosztuje, więc musimy i stosownie mnóstwo płacić za usługę ;)

piehoot

Posty: 13

 
Nie mam wątpliwości, że nieraz jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS bardzo w wielu przypadkach podczas pracy lubił załatwiać własne prywatne sprawy.

alibali

Posty: 15

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który znalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, spore możliwości aplikacji, która jest bardzo zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

GGregbard

Posty: 12

 
W sumie nie dziwię się, że chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, że pracownicy każdego dnia dużo czasu spędzają na nic nie robieniu.

donbagino

Posty: 12

 
Z mojej perspektywy wydawało mi się iż spyphone będzie aplikacją, jaka pomoże w sprawowaniu kontroli rodzicielskiej i pozwoli sprawdzić, co moje dziecko robi na telefonie komórkowym. W rzeczywistości zakres kontroli okazał się dla mnie zbyt szeroki, ponieważ przeglądanie wszystkich zapisanych informacji jest mozolne.

Jednak pozostawię dziecku nieco swobody.

Rodon22

Posty: 14

 
Trudno powiedzieć, kto może potrzebować tego, aby zainstalować komuś podsłuch w telefonie.

Musimy jednak pamiętać, aby nie narazić się w związku z tym na jakiekolwiek przykre konsekwencje, bo taki podsłuch mimo wszystko jest nielegalny :)

Tallulah32

Posty: 33

 
Pozytywnie oceniam spyphone, ponieważ zakres jego funkcjonalności jest wręcz genialny. Jest w stanie monitorować naprawdę wszystko, co użytkownik robi z wykorzystaniem telefonu komórkowego – nawet odwiedzane strony internetowe. Śmiało polecam wszystkim!

Seba123

Posty: 21