akcesoria do iPada

akcesoria do iPada

Witajcie, gdzie robicie zakupy jeśli chodzi o Apple? W tym momencie to chciałbym zainwestować w przenośny dysk pamięci do MacBooka i myślę raczej o 4 TB. Gdzie można takie akcesoria kupić szybko, niedrogo i w porządnej jakości?

edziu

Posty: 5

 
Teraz to widzę, ze ludzie już nie używają telefonów bez jakiś etui czy osłonek. Sam jakbym miał Appla to bym na pewno w jakąś ochronkę z tytanu zainwestował, żeby jednak w razie wypadku nic się telefonowi nie stąło.

dermert

Posty: 11

 
Niby sklepów jest dużo ale takich dobrych z fajnymi nowszymi modelami akcesoriów to już wcale bym jakoś dużo nie naliczył...Zawsze Polska jeśli chodzi o dostęp do nowinek technicznych będzie trochę wstecz za zachodem Europy i świata.

tasdefleja

Posty: 4

 
Fajne nowe etui do MacBooka to by mi się przydało na pewno. Jednak sprzęt wykorzystuję codziennie często w sytuacjach nie do końca bezpiecznych...przy jedzeniu, myciu zębów..:) OJ kuszę los.

namok

Posty: 4

 
Mam ładowarkę indukcyjną od niedawna i bardzo jestem zadowolony. Iphone ładuje się dobrze, szybko, no i przede wszystkim wygodnie. Ładowarkę mam zamawianą internetowo ze sklepu na tio.pl. Obsługa okej, nie musiałem długo czekać na przesyłkę. Mają porządnie opisane produkty, nie trzeba się domyślać – jakie są parametry itp.

Romantykk

Posty: 20

 
Cześć, sam chcę kupić jakąś lepszą osłonkę do iPhona żeby mi faktycznie wyświetlacz ochroniło jakby mi urządzenie spadło na ziemię. A już miałem ostatnio taki przypadek że lapałem w powietrzu i zdążyłem na ostatnią chwilę...ma się ten refleks :)

zbiorczyk67

Posty: 17

 
Chciałabym kiedyś sobie iPhona kupić ale jak patrzę na ceny to chyba nie prędko będzie mnie stać. Ale tak czy owak jest to takie moje małe marzenie.

Lupusx

Posty: 8