Iphone X po zalaniu

Iphone X po zalaniu

Hello! Iphone XS wpadł mi do spłuczki w toalecie...o tyle szczęście w nieszczęściu że go zdążyłem wyciągnąć zanim poleciałby dalej do kanałów. Nie włącza się, nie reaguje na nic, czy po takim zalaniu jest jeszcze w ogóle opcja żeby mi jeszcze posłużył????!!! Gdzie takie rzeczy naprawiają??!!

namok

Posty: 2

 
Ja bym nigdy nie próbował robić telefonem zdjęć pod wodą..nawet jakby producent zapewniał że jest wodoszczelny. Ile ja już tak zegarków zniszczyłem które rzekomo miały wytrzymywać ileś tam atmosfer pod wodą...:)

edziu

Posty: 5

 
Nawet nie chcę myśleć jakiego nerwa bym dostał jakbym zalał swojego iPhona...Długo na niego zbierałem, mam oczywiście specjalne etui, hartowane szkło, także chucham na niego i dmucham żeby nic się nie stało.

Iunae_Milt

Posty: 7

 
Problem w tym, że Apple z tego co wiem nie robi gwarancji na zalania. To jest najczęściej wina klienta więc przy zalaniu nie ma co liczyć że oni wymienią tel na nowy, albo naprawią na swój koszt. Jest w tym sumie dość dużo logiki.

Black_Riot

Posty: 2

 
Parę razy to miałem już serce w gardle jak się woda rozlewała czy kawa koło mojego iPhona ale jakoś cudem udawało się do tej pory uniknąć zalania. Los mi sprzyja :)

hubertus

Posty: 7

 
Czasami to można telefonowi krzywdę zrobić podczas ulewy. Sama pamiętam jak w zeszłym roku ledwo zdążyłam schować iPhona do torebki gdy nagle wielka czarna burzowa chmura naszła.

matek562

Posty: 8

 
Na stronie applemobile.pl masz namiar do serwisu gdzie ja robilem swojego iPhona XS po zalaniu. Wszystko działa bezproblemowo, zapłaciłem kilka stówek, gdzie normalnie za wymianę sprzętu na nowy musiałbym wyłożyć kilka tyś...bo jak się okazuje ta gwarancja co miałem od Apple to ona nie dotyczy takich przypadków jak zalania.;/

RuFiK

Posty: 2

 
Ja to zawsze mam stres jak biorę sobie telefon do wanny. Wystarczy chwila nieuwagi i plusk :) Na szczęście jeszcze nic takiego się wydarzyło, choć parę razy było blisko.

HalskiPol

Posty: 17

 
Najlepiej to mieć oczy dookoła głowy i po prostu uważać żeby nie zalać sobie telefonu. Ja mam taką zasadę że nie kładę tel na stół jeśli jest na nim też jakaś szklanka z wodą itd.

Posty: 4

 
Niby okej, rozumiem że apple gwarancji na zalania nie oferuje ale z drugiej strony powinni coś z tym zrobić moim zdaniem. Bo to jest częsty problem, a jeśli chcą uchodzić za poważną i nowoczesną firmę to powinni jakoś wyjść frontem do klienta.

sethe

Posty: 17