Szybka i sprawna naprawa iphone po zalaniu

Szybka i sprawna naprawa iphone po zalaniu

Hej, co myślicie o naprawianiu iPhona po zalaniu? Ma to sens? Da się w ogóle odratować sprzęt po takim wypadku tak żeby działał identycznie dobrze jak przed zalaniem?! Młodszy brat wylał mineralkę na moją nową siódemkę...

Posty: 4

 
Sam bym potrzebował serwisu do iPhona bo mam model nr 7 i trochę problemów z aplikacjami, coś mi to wszystko jakoś dziwnie wolno chodzi i nie wiem co jest grane, bo dopiero niedawno się takie problem zaczął, na początku wszystko hulało aż miło.

Dyduchrr

Posty: 9

 
Jakoś mi się awarie nie zdarzają, ale zawsze mam stracha że jak kładę iphona gdzieś na blacie, czy półce że spadnie,, albo że coś się na niego wyleje, jednak to nie jest sprzęt za sto złotych tylko sporo droższy.

messi10

Posty: 12

 
Ile trzeba za nowego iPhona teraz dać tak w ogóle i co myślicie o kupowaniu używanych na aukcjach itp.? Bardzo ryzyko usterek i awarii wszelakich rośnie przy używkach? Jakie macie doświadczenia?

wrrraak22

Posty: 11

 
Mam sprawdzony serwis na Wojska Polskiego w Szczecinie, już mi ze dwa razy szybkę wymieniali, raz w iPodzie i ostatnio w iPhonie..nie mam szczęścia do elektroniki, ciągle mi coś spadnie..chyba kwestia tego że jestem dość roztrzęsiona zazwyczaj, dużo się dzieje, dużo gestykuluję i o wypadek nietrudne ;) Namiar do serwisu masz na applemobile.pl.

Blitz55

Posty: 15

 
Trafić na dobrych serwisantów to jest niemałe wyzwanie u mnie w mieście to raczej nikogo takiego nie ma, są jakieś punkty naprawy w centrach handlowych co najwyżej ale tam bym appla nie zostawiał dla własnego dobra.

masazzer4

Posty: 8

 
Akurat jeśli chodzi o apple to jest deficyt dobrych serwisów które by naprawiały tę markę, i to nie jest kwestia tylko małych miast i miejscowości ale też w Warszawie wcale nie jest tak łatwo znaleźć punkt gdzie znają się naprawdę na rzeczach od Appla.

Lalka

Posty: 14