Mp3 za darmo, sprawdzona strona ??

Mp3 za darmo, sprawdzona strona ??

Macie jakieś namiary na dobry portal z mp3 za darmo. Wszędzie trzeba się rejestrować i nie ma nic do rzeczy. Podrzućcie jakiś link, gdzie faktycznie jest co ściągać.

mustafus

Posty: 7

 
Właściwie to trudno znaleźć w sieci jakąś fajną stronkę z mp3 za darmo. Mnie osobiście nigdy nie udało się pod tym względem znaleźć coś co mógłbym innym polecić. Dlaczego tak jest? Bo trzeba kochani zapłacić:) i nie myślcie sobie, że kiedykolwiek będzie inaczej.

mikuś89

Posty: 11

 
Ja mam masę mp3 na telefon. I zawsze udaje mi się odszukać coś ciekawego lub to co akurat chcę. Kiedyś się poślizgnąłem, bo faktycznie sama rejestracja wiązała się już z tym przychodzeniem smsów specjalnych. Niemniej jednak wybrnąłem z tego i teraz już się nie dam tak zrobić:)

Takumi

Posty: 22

 
Od niedawna dopiero zacząłem się interesować czy są jakieś atrakcyjne stronki, gdzie można ściągać mp3 na telefon i wcale nie jest tak, że nie ma. Mnie udało się znaleźć kilka atrakcyjnych miejsc, z których jestem zadowolony. To w sumie zależy od tego, kto jaki gatunek muzyczny preferuje i jakich kawałków szuka.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Jak mp3 na telefon to tylko tu http://www.thebestmp3.pl. Od jakiegoś czasu ściągam tylko z tej strony. Dużo jest tu porządnej muzyki, a poza tym mam pewność, że jest za darmo i nikt nie nabija mnie w butelkę.

qKy44

Posty: 12

 
To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, jakich po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, że za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

Hoteowo24h

Posty: 12