Zna może ktoś dobrego doradcę biznesowego - PLAY !!

Zna może ktoś dobrego doradcę biznesowego - PLAY !!

Niezmiernie jestem dziś w potrzebie, bowiem trafiłam do firmy, gdzie szef używał jeszcze wozu na siebie i telefonu na siebie, z samochodem to on sobie sam wykombinuje, natomiast mi jako sekretarce zlecił znalezienie oferty dla firmy, w jakiej on będzie mógł dzwonić bez granic, kojarzycie coś takiego?

Bernatsti

Posty: 39

 
Hej!

Niezwykle dobrze trafiłaś! Ja też już od pewnego czasu zastanawiałam się nad tym telefonem służbowym i dobrze, że się zdecydowałam. Natrafiłam na panią Anię, która jest super sympatyczna i umie wszystko doradzić jak nikt inny! Pani Ania dojeżdża do klientów więc możesz się spokojnie z nią umówić i na pewno coś ci znajdzie. Trzymam kciuki, że Tobie się też coś ciekawego znajdzie. Namiary do p. Ani: Doradca Play dla Firm: Anny Stefaniak, tu jest facebook jeszcze http://www.facebook.com/najlepsza.play.

Jjoannna

Posty: 19

 
Jak pragniesz telefon służbowy w play, to dobrze jest pogadać ze specjalistą, który dobiera takie oferty, ponegocjować, jak nie weźmiesz oferty to nic nie płacisz, https://www.facebook.com/najlepsza.play tu masz fejsa do takiego specjalisty, wystarczy, że opiszesz w paru zdaniach swoją działalność i własne oczekiwania a dobiorą tobie ofertę i przedstawią wszystkie istotne aspekty umowy i takie tam rzeczy. Ja firmy nie mam, natomiast to tak działa więc pożądane byłoby napisać. Trzymam kciuki, że coś odszukasz i ci się spodoba.

Hejka!

ltomzik

Posty: 36

 
Jak pragniesz mieć dobrą ofertę to zadzwoń od razu i poproś o Panią Anię Stefaniak. Ja miałem właśnie umówić u nas osobę decyzyjną z doradcą z Playa (u nas jest ponad 30 tel. służbowych) i Pani Ania była najlepiej przygotowana i entuzjastyczna. Inni doradcy byli strasznie sztywni i widać było, że nie zależy im na nas - jako na kliencie. Pani Ania zadawała dużo pytań, aby najlepiej dobrać ofertę tak, żeby nie trzeba było jej później zmieniać, modyfikować czy coś innego. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni!

Szukamdropa

Posty: 40

 
Ja znam Panią (doradca Play dla Firm Anny Stefaniak) z Play dla firm, jaka jeździ zawsze do klientów z okolic: Oleśnica, Wrocław i ewentualnie ich okolice, wioski sąsiednie. Ona załatwiła mi niezwykle fajną ofertę, której zazdroszczą mi znajomi, którzy są w tej samej sieci, niemniej jednak nie posiadają własnych firm. Pani Ania na pewno Pani doradzi, bo to złota osoba, od razu ma niezwykle dużo pomysłów i niekiedy nawet żałuję, iż nie ma u mnie sensu brać dwóch telefonów służbowych bo więcej niż jednakże propozycja wydają się po prostu niezwykle odpowiednie.

Aż się chce dzwonić!

Jacuś22

Posty: 34

 
Ja mam telefon służbowy z playa i załatwił mi to znajomy, https://www.facebook.com/najlepsza.play tu jest jego facebook dla klientów biznesowych, chłopak siedzi w tym na współcześnie i ma już sporo klientów, więc zna się na rzeczy i rzeczywiście umie dobrze wszystko wyjaśnić i wybrać coś pod twoje potrzeby a nie jakieś oferty ogólne, jakich się nie da elastycznie wyginać pod siebie. Nie wiem jak inni operatorzy, natomiast choćby sobie do niego napisz i zobacz co jest w stanie ci zaoferować ;)

Trzymaj się ciepło.

kevin888

Posty: 38

 
Chciałabym mieć komórkę na firmę, albowiem wówczas zawsze są fajne i atrakcyjne oferty, telefony takie wypasione, jakieś ajfony i tego typu rzeczy, dzwonienie do każdego zawsze za darmo... no natomiast ja firmy nie mam i się jakoś nie zanosi :/ Ogólnie nie jestem ci w stanie za dużo poradzić, albowiem spać mi się chce i jest naprawdę szaro i mokro za oknem, natomiast niby dziś miało być słońce :/ Ogólnie obczajaj neta, albowiem w necie jest wszystko, obczaj stronkę sieci komórkowej, może mają jakiegoś czata czy coś poprzez którego można też pogadać?

uiids

Posty: 31

 
Ja na twoim miejscu poszukałabym jakiegoś dobrego fachowca, albo kogoś kto już ma telefon służbowy w tej sieci jakiś czas i powie ci co mu zaproponowali. Wówczas możesz w rozmowie z nimi zarzucić tekstem, iż „kolega ma u was telefon i otrzymał od was...“ takie rzeczy raz za razem działają więc wiesz xD ja na twoim miejscu poszukałabym jeszcze po necie co ludzie piszą na ten temat, no zaś jak już nic nie znajdzies to chyba trzeba się udać się do salonu, bowiem telefoniczniej to oni słabo gadają z klientem i nie masz wyczucia czy to dobra oferta.

Siwek

Posty: 24