sprawdzony serwis iPhone w Szczecinie

sprawdzony serwis iPhone w Szczecinie

Czy można jeszcze jakoś wskrzesić zalanego kawą Ipada? Bo mam taki właśnie przypadek u siebie :P Jeśli by ktoś orientował się w serwisach Apple, które coś takiego robią to proszę o info!

barca 29

Posty: 10

 
Coś mi kumpel opowiadał, że ponoć za naprawę szybki zapłacić gdzieś jakoś wyjątkowo mało, ale co to był za serwis to musiałbym jego podpytać.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
O Iphonie to ja marzę dopiero, żeby sobie kupić. Jakbym sobie zalał czy rozbił taki sprzęt to powiem szczerze, że pewnie bym się przeraził ostro ;>

Lesny

Posty: 26

 
Mi się swego czasu wyświetlacz w telefonie rozwalił to powiem, że w większości serwisów byli bezradni, dopiero po dłuższym czasie znalazłem ekipę, która wiedziała jak to naprawić.

HalskiPL

Posty: 17

 
Gwarancję na naprawę dostałem w salonie Apple na Wojska Polskiego ( applemobile.pl). Przez 6 miesięcy jakby coś się działo to mogę do nich podjechać i mi za darmo naprawią. Polecam – miła i szybka obsługa.

AlU

Posty: 20

 
Niektórzy to tak mają, że im wszystko leci z rąk...ja do takich ludzi należę niestety:P Właśnie mi wczoraj spadł iPhone i teraz będę musiał sam szukać serwisu, żeby szybkę wymienić.

korasek

Posty: 22