Wypłata prowizji, co polecicie ?

Wypłata prowizji, co polecicie ?

Na czym polega dokładnie zamiana SMS na kody rabatowe? Co można później z nimi wykonać, jak ktoś już sprawdzał te szanse niech napisze o co tu dokładnie chodzi.

Jermeri

Posty: 8

 
Oczywiście, że się opłaca. Bo zamiana środków na punkty to przecież same korzyści. Grunt to po prostu fakt, że pieniądze, których się w danym okresie rozliczeniowym nie wykorzysta, nie przepadają całkowicie, można ich część odzyskać. Polecam.

ewa

Posty: 6

 
Bardzo trafny pomysł. Mnie jak najbardziej pasuje. Taka zamiana SMS na punkty raz w miesiącu zawsze mi się przydaje, albowiem coś tam mi zalega na koncie. Nie każdemu nie ulega wątpliwości opłaca się ta metoda, ale dla zalegających środków, jakie mogą przepaść to dobra rzecz.

Accoun44

Posty: 15

 
Dla mnie konta paysafecard opłacają się i dlatego nawet synowi poleciłem stronkę, żeby sobie zobaczył o co tam chodzi. Jemu też zalegają często środki na koncie więc zawsze coś tak na takim rozwiązaniu skorzysta. Swoją drogą ja też już parę razy przelałem sobie kasę na konto bankowe;)

qwed

Posty: 22

 
Może nie uwierzycie, ale z tej opcji korzysta mój dziadek. Nigdy nie przegada kasy i zawsze mu zostaje, kumuluje się:) Często pomagałem mu;) wygadać kaskę, ale teraz wziął się na sposób i korzysta z zamiany SMS na punkty i babci robi prezenty. U mnie się to nie kalkuluje, bo mnie zawsze jest za mało. Pozdrawiam.

Fanatyk

Posty: 21

 
Już korzystam:) Więc konkretnie polecam i naprawdę proponuję zobaczyć w czym rzecz jeśli chodzi o zamianę SMS na kody rabatowe albo kasę na konto.

henrykk

Posty: 14

 
No fajnie, niemniej jednak czy to działa rzeczywiście, czy nie trzeba czekać w nieskończoność na przelew wypłatę prowizji? Takie mam dylematy odnośnie takich nowych rozwiązań, których sam nie sprawdziłem. Te muszę koniecznie sprawdzić.

Paqu

Posty: 10

 
Piknie się zaczęło, bo miałem sporo do zamiany SMS na punkty, teraz trochę gorzej przędę, ale i tak mi się opłaca nie tracić;-) I tak z tą kasą nie mogę nic zrobić i mi się kumuluje, do końca życia bym chyba tego nie wydzwonił. Fajna sprawa, spoko serwis, podobno ma bardzo dobry przelicznik.

gregcie@

Posty: 16

 
Ja korzystam z tego miejsca http://zamiensms.pl. Nie jest to oczywiście zwrot całkowity lecz wypłata prowizji za punkty. Mnie się zawsze na jakiś drobiazg uzbiera, więc polecam zobaczyć o co chodzi. Jak zostaje wam kasa na telefonie i nie wiecie co z nią zrobić, to rozwiązanie jest ok. Polecam.

ltomzik

Posty: 36

 
Nigdy nie uważałam takich pomysłów za ok. Natomiast tutaj zmieniam zdanie i zatem polecam wam konta paysafecard, jakie można mieć dzięki temu serwisowi. Zamieniasz później punkty na kupony i masz tani nabycie.

alibaster5

Posty: 11