Pomóżcie mi ! Zna ktoś dobry serwis Apple ?

Pomóżcie mi ! Zna ktoś dobry serwis Apple ?

Witajcie.

Nabyłem Iphona od Apple przez Allegro i dziś mam niezły problem, albowiem ciągle jakieś błędy systemu wyskakują. Korzystaliście z jakiegoś serwisu Apple, który zajmuje się takimi naprawami?

krzycho.zapaszek

Posty: 27

 
Kurde, ja to nawet nie wiedziałem, iż można naprawiać takie usterki jak awarie po zalaniu, albo roztrzaskany wyświetlacz :P Myślałem, iż serwisy to się w sumie zajmują jedynie takimi rzeczami jak oprogramowanie, aplikacje itd.

Dobrze wiedzieć, iż można nawet w takich beznadziejnych sytuacjach uratować sprzęt...

mati

Posty: 41

 
Oj to boli jak nowy iPhone wyląduje w wodzie:P Ale niestety przypadki chodzą po ludziach. Wiem o czym mówię, ehhe...

Ja ze swoim sprzęciorem zgłosiłem się do applemobile.pl. Mają salon na Wojska Polskiego 50 natomiast ja akurat mieszkam w tym rejonie. Wyciągnęli płytę główną, włożyli do komory ultradźwiękowej, pomoczyli jakąś chemią, lutowali i aktualnie wszystko chodzi jak nowe. Jeżeli znowu coś narobię to na pewno znowu uderzę do nich.

usek

Posty: 44

 
No z Apple to jest trochę kłopot z tego co wiem, albowiem mało serwisów ma stosowne uprawnienia oraz po prostu zna się na urządzeniach tej firmy. Próbowałem jakiś czas temu odszukać taki serwis w Świnoujściu to nie było zbyt ogromnego wyboru. Trzeba było szukać w necie oraz robić wysyłkę. No niestety jak się lubi Jabłka to tak jest :)

Pozdrowienia!

saradonin

Posty: 33

 
Cześć forum!

Wczoraj byłem w naszym Szczecińskim serwisie Apple odebrać iPhona i jestem niezmiernie zaspokojony. Naprawili w ciągu doby, cena nie taka wysoka, obsługa baaaardzo miła:)

Także serwis applemobile.pl jak najniezwyklej godny uwagi i polecania. Nawet jak ktoś nie jest ze Szczecina to polecam, albowiem można naprawić z wysyłką. Solidnie i z gwarancją.

Robuś

Posty: 30

 
No z Apple to jest trochę problem z tego co wiem, bo mało serwisów ma stosowne uprawnienia oraz po prostu zna się na urządzeniach tej firmy. Próbowałem jakiś czas temu odszukać taki serwis w Świnoujściu to nie było zbyt olbrzymiego wyboru. Trzeba było szukać w necie oraz robić wysyłkę. No niestety jak się lubi Jabłka to tak jest :)

Pozdrowienia!

ghjss

Posty: 35

 
Hm...:)

Jeszcze jakiś czas temu to bym Ci napisał, że przykro mi, ale tego już nie naprawisz:P Lecz sam się przekonałem, że nie takie rzeczy aktualnie potrafią zreperować. Mi niesłychanie pomógł serwis applemobile.pl/serwis-iphone-szczecin.

Niezwykle kompetentni ludzie tutaj pracują oraz zajmują się iPhonami Apple różnego typu. Poczynając od Iphone 5, a kończąc na iPhone 3GS. Wszystko robią, nieistotne czy zalany, czy rozbity, czy oprogramowanie szwankuje.

pietryn045

Posty: 32

 
Jak mój iPhone się zalał...to znaczy jak zalałem iPhona piwem to go potraktowałem suszarką do włosów:D I co? Efekt natychmiastowy, szybko ożył oraz nie ma problemów do aktualnie. Gorzej jak się rozbije o coś twardego, wtedy to już żadna suszarka nie pomoże:)

Pozdroofki dla fanów Apple!

kamillysiakk

Posty: 29

 
Cześć forum!

Wczoraj byłem w naszym Szczecińskim serwisie Apple odebrać iPhona oraz jestem bardzo usatysfakcjonowany. Naprawili w ciągu doby, cena nie taka wysoka, obsługa baaaardzo miła:)

Także serwis applemobile.pl jak najniezwyklej godny uwagi oraz polecania. Nawet jak ktoś nie jest ze Szczecina to polecam, albowiem można naprawić z wysyłką. Solidnie oraz z gwarancją.

1Alex149

Posty: 38

 
Uuuhuhuh, no nie wiem czy w naszym mieście odszukasz taki serwis. Ja tam jeszcze ze swoim iPadem nie miałem przygód – odpukać w niemalowane – lecz jakbym miał awarię, to sam nie wiem gdzie by się najlepiej z tym zgłosić. Kiedyś naprawiałem komórkę na Kościuszki, lecz to było lata temu i nie wiem w ogóle czy ten punkt jeszcze działa i czy obsługuje Apple...

wielgi

Posty: 32