Poszukuję darmowe bramki sms ?

Poszukuję darmowe bramki sms ?

Szukam darmowej bramki sms, gdzie można wysyłać wiadomości do różnych sieci. Znam kilka, ale są tam pewne ograniczenia. Czy coś naprawdę darmowego w ogóle można znaleźć?

Lalka

Posty: 7

 
Wspaniała sprawa z taką darmową bramką sms do wszystkich sieci. Mam nadzieję, że faktycznie jest za darmo i można korzystać bez limitów. Ostatnio wpadłem na bramkę z wpisywaniem jakichś kodów itd., że zdążyłem się już zniechęcić do tych przedziwnych bramek w cudzysłowie darmowych.

gryzon

Posty: 6

 
Kiedy potrzebuję wysłać wiadomość za darmo korzystam z tej stronki http://bramkasms4you.pl. Tutaj jest faktycznie za darmo, bez żadnych ukrytych opłat, a darmowa bramka sms działa prędko i jest sprawdzona. Do wszystkich sieci.

koraasek

Posty: 26

 
Z tego co wiem, to jest tu 50 smsów zupełnie za darmo. Nie orientuję się dokładnie, natomiast tak czy w przeciwnym razie to zawsze wiele. Jak ktoś wymaga to na pewno mu wystarczy:) Pozdrawiam i polecam tę darmową bramkę sms wszystkim potrzebującym.

kliwn45

Posty: 13

 
Obecnie nie mam pojęcia jaka darmowa bramka sms jest najlepsza, mam nadzieję tylko na jedno, że rzeczywiście jest darmowa, nie ma limitów, a smsy dochodzą.

Fimner56

Posty: 18

 
No z tymi bramkami zawsze był problem. Jeżeli chodzi o darmową bramkę sms to nigdy nie spotkałem się z taką, która byłaby bez limitów, chyba, że taka do jednej sieci, to owszem tak. Ta jest ok, więc też polecam.

johncena67

Posty: 11