praca Java, gdzie znajdę ?

praca Java, gdzie znajdę ?

Czy praca PHP jest tylko w domu czy można też być w biurze? Lubię pracować w domu i nie wiem czy tak można czy nie? Są osoby, które pracują, w jako programiści i mi powiedzą jak to wszystko wygląda?

mimuś00

Posty: 1

 
Na pewno w tej pracy przyciągają zarobki, które są o wiele wyższe niż w innych zawodach. Niestety, ale ta praca wymaga poświecenia, dlatego trzeba się na to nastawić. Nie kończy się po wyjściu z biura czy wyłączeniu komputera. Cały czas o niej myślimy, dlatego trzeba być odpornym na stres. Nie każdy ma takie predyspozycje.

kubaraj

Posty: 3

 
Według mnie branża IT to przyszłość, zatem zawsze mówię, iż pożądane byłoby próbować tutaj swoich sił. Nie każdemu się uda, lecz jeśli nie sprawdzimy to się o tym nie przekonamy.

TomekK

Posty: 7

 
Pracuje w zespole i tworzymy różnego rodzaju programy. Wobec tego według mnie praca C# jest super. Praca jest niezmiernie wymagająca, ciągle są jakieś wyzwania, natomiast ja akurat to niezmiernie lubię, dlatego mogę takie rozwiązanie polecić też innym. Możecie się w tym sprawdzić.

fasnnnn9898

Posty: 15

 
Nie chciałbym być programistom, albowiem to jednak siedzenie całymi dniami i nocami przed komputerem. Wolę jednak inną pracę aczkolwiek zarabiam mniej, natomiast chociaż mamy wolny czas i wolną głowę.

Lupusx

Posty: 12

 
Na pewno w tej pracy przyciągają zarobki, które są o dużo doskonalsze niż w innych zawodach. Niestety, ale ta praca potrzebuje poświecenia, wobec tego trzeba się na to nastawić. Nie kończy się po wyjściu z biura czy wyłączeniu komputera. Cały czas o niej myślimy, wobec tego trzeba być odpornym na stres. Nie każdy ma takie predyspozycje.

Booss23

Posty: 4

 
Nie chciałbym być programistom, bo to jednak siedzenie całymi dniami i nocami przed komputerem. Wolę jednak inną pracę aczkolwiek zarabiam mniej, ale chociaż mamy wolny czas i wolną głowę.

Mimotek45

Posty: 19

 
JavaScript to sporo programów i aplikacji. Na razie nic się nie zmienia i jest to numer jeden języków programowania. Dla mnie praca Java to super rozwiązanie i niesłychanie dobrze sobie z tym, na co dzień radzę. Myślę, że pożądane byłoby próbować we wszystkim swoich sił.

sertus

Posty: 10

 
Znalazłem pracę C++ na stronie https://work4.dev. Tutaj wszystko jest, co związane w branża IT. Zawsze chciałem pracować, jako programista i udało mi się ten cel osiągnąć. Myślę, że warto było podążać w tym kierunku. Zarabiam dużo i mam satysfakcje z pracy.

Gucio

Posty: 20

 
Od lat mam pracę C++ i nie narzekam. Ma to własne wady i zalety, ale jeśli ktoś czuje się w tym dobrze to powinien w tym kierunku podążać.

Hihi_WWW

Posty: 4