Medycyna estetyczna, gdzie się udać ?

Medycyna estetyczna, gdzie się udać ?

Witam Was serdecznie i zwracam się z wielką prośbą. Dla Was to może nie jest wiele, lecz mi bardzo zależy, bo ja dłużej tak nie pociągnę! Przypominam totalnie jakiegoś zombiaka czy coś! Mam pryszcze na buzi i plecach takie ropne i duże, szarą skórę i podkrążone oczy natomiast jem zwykle.

Polećcie specjalistę!

Koktus

Posty: 25

 
Siemaneczko, bardzo lubię dzielić się radami, tym niezwyklej jak faktycznie znam się na temacie, albo jak mam coś istotnego do przekazania. Właśnie tak jest w tym momencie. Szukasz dobrego salonu w naszej łódce a ja taki znam, ha! www.sthetica.pl tutaj masz adres bezpośrednio do zabiegów. Poczytaj sobie co one robią. Każdy z nich jest dla innego stanu skóry, na pewno któryś też będzie dla ciebie odpowiedni. A sam salon jest bajkowy i zawsze pomocny, więc się nie masz co obawiać.

kwiat_r151

Posty: 30

 
Ogólnie ja nie lubię polecać czegoś, bowiem wiadomo, że każdy z nas jest inny, ma różne potrzeby i oczekiwania, natomiast kurcze not ten salon muszę polecić, bowiem jest rzeczywiście super! http://www.sthetica.pl tu masz informację jak tam dojechać. Czemu ten salon? No po prostu full profeska, wyszłam totalnie odmieniona, po zabiegu który już znałam. W tym gabinecie robią to jednakże jakoś inaczej i wyglądam o dużo lepiej niż po zabiegach w poprzednich. Potem poszłam jeszcze na depilację. Panie są miłe i cudowne.
Pozdrawiam :**

Grażyneczk223

Posty: 28

 
Od pewnego czasu chodze do takiego salonu, gdzie Panie są cudowne natomiast po każdej wizycie wyglądam lepiej. Nawet zważając na to, iż aktualnie dłużej siedzę w pracy, albowiem do mojej firmy dołączyła inna i mamy prawdziwy zawał pracy i nadgodziny. www.sthetica.pl tu masz kontakt do tego salonu. O ile ze mną zrobili takie cuda, to z Tobą na pewno też dadzą sobie radę :) Musisz tylko się zrelaksować i spróbować zrobić coś tylko dla ciebie. Trzymaj się ciepło i nie daj się pogodzie :))

agdb1301

Posty: 32

 
Swobodnie mogę ci polecić klinikę Sthetica, o ile dobrze napisałam, albowiem troszkę uciążliwe słowo, takie raczej nie polskie. Byłam tam zaledwie dwa razy, natomiast mogę totalnie polecić tę klinikę. Tam rzeczywiście pracują profesjonaliści. Miałam do czynienia z różnorakimi salonami, zakładami itp, natomiast one się nie umywają. Czasem bywało, że ja miałam większą wiedzę niż oni, natomiast w Sth wszyscy są cudownie wyszkoleni, uprzejmi, tak że chce się chodzić codziennie lub co najmniej w każdej wolnej chwili.

Klarawaw3

Posty: 30

 
Bardzo, niemniej jednak to baaardzo zapraszam Ciebie do http://www.sthetica.pl tej kliniki. Mój cellulit to przeszłość, zaś wyglądał on już na faktycznie zaawansowane grudki! Zabiegi są drogie, niemniej jednak działają zaś dodatkowo są przyjemne :) Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki w tym salonie. Panie są super, mądre, kochane i normalnie aż się nie chce stamtąd wychodzić! :) Bardzo będę trzymała kciuki, żebyś się dobrze czułą i mogła dobrze wyglądać - jak sobie tylko zachcesz!
Pozdrowienia od Kamili z Łodzi.

NEO-MAxi34

Posty: 41

 
Nie jestem w stanie doradzić Ci nic więcej niż odwiedziny w dobrej klinice. www.sthetica.pl to jest stronka dobrej kliniki, gdzie odchudzają, upiększają i wszystko po kolei. Moja koleżanka tam była. Nie widziałam jej 3 miesiące, bo byłam na pracach za granicą. Jak wróciłam ona była szczuplejsza i piękniejsza, na tyle, że aż jej nie poznałam na ulicy! Ona na początku się śmiała i nic nie chciała małpa powiedzieć :P niemniej jednak potem się przyznała, że gdyby nie ten salon to by tak nie wyglądała. Ja jak nazbieram trochę kasy to też pójdę.

kamillysiakk

Posty: 24