Makijaż permanentny w Katowicach, polecicie ?

Makijaż permanentny w Katowicach, polecicie ?

Witam panie, natomiast może i panów :D Szukam sprawdzonego salonu fryzjerskiego w Cieszynie. Mam dylemat przed zmianą, której chciałabym dokonać na swoich włosach :) Czekam i dziękuję.

jarcio00

Posty: 5

 
Mnie również zależy na dobrej kosmetyczce w Katowicach. Jak widzę już pojawiła się jakaś alternatywa, więc czekam na więcej cierpliwie. Mam nadzieję, iż będziecie mogli pomóc osobom takim jak ja :) Potrzebuję rzeczywiście porządnych usług. Nie mam zamiaru trafić na jakiś początkujący salon, który dopiero stawia pierwsze kroki.

phonik

Posty: 26

 
Ta oferta każdej z was przypadnie do gustu. Osobiście to właśnie tutaj robiłam makijaż permanentny w Katowicach http://www.stepienkosmetyka.pl i jestem bardzo zadowolona z efektów. Jakość, jakość i jeszcze raz jakość. Poza tym bardzo miła obsługa. Szczerze polecam.

Grabow12

Posty: 6

 
Raczej nie w każdym salonie fryzjerskim w Cieszynie zrobią ci makijaż permanentny. Osobiści wolałabym sprawdzić dokładnie kto to wykonuje. Pamiętaj, że to na lata. Jak coś schrzanią, dobrze nie będzie. Nie wiem, jak jest z poprawkami. Sama szukam informacji na temat gabinetów, bo mam obawy. Życzę powodzenia.

urszulla

Posty: 11

 
Koniecznie i to prędko :) Również poszukuję porządnej kosmetyczki w Katowicach. Mam nadzieję, że jakimś sposobem uda mi się zlikwidować rozstępy, jakich mam już serdecznie dość.

labuh

Posty: 26

 
Nie będę już pytać. Skorzystam z waszego polecenia. Poszukuję od dłuższego czasu porządnej kosmetyczki w Katowicach, jaka zajmie się cellulitem. Mam nadzieję, iż znajdzie jakiś sposób, żeby mi pomóc.

umberko3

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o makijaż permanentny w Katowicach to polecam jak każda sprawdzić salon dokładnie. Można nawet udać się do niego i porozmawiać. Niech kosmetyczka wszystko dokładnie wyjaśni, odpowie na pytania. Będziecie miały pewność, że to profesjonalny usługodawca. Ja bynajmniej tak zrobiłam i jestem zadowolona.

Oct714

Posty: 16

 
Mnie również zależy na dobrej kosmetyczce w Katowicach. Jak widzę już pojawiła się jakaś alternatywa, więc czekam na więcej cierpliwie. Mam nadzieję, że będziecie mogli pomóc osobom takim jak ja :) Potrzebuję naprawdę dobrych usług. Nie mam zamiaru trafić na jakiś początkujący salon, który dopiero stawia pierwsze kroki.

Luutor

Posty: 28

 
Dokładnie tak jest. Albowiem dobry fryzjer w Katowicach wcale nie musi być wielkim salonem fryzjerskim. Przecież to chodzi o fryzjera i jego umiejętności. Jest mnóstwo porządnych fryzjerów, którzy pracują w małych salonikach. Na przykład takich osiedlowych. No ale pytać zawsze pożądane byłoby.

taxi22

Posty: 21