Jaka jest cena za podcięcie końcówek?

Jaka jest cena za podcięcie końcówek?

Witam, wiecie gdzie znajdę doświadczonego fryzjera? Zależy mi na szczerych wypowiedziach.

Pozdrawiam i dziękuje.

deruner56

Posty: 22

 
Gdzie mogę zmienić swoją fryzurę?

Zależy mi na nowoczesnym wyglądzie, nie wiem jaką fryzurę chciałabym mieć, liczę na to, że fryzjer mi doradzi. Chciałabym również skorzystać z depilacji laserowej, możecie mi takowe miejsca polecić?

Czekam z niecierpliwością na informacje, pozdrawiam.

Piotrek.P

Posty: 19

 
Chciałabym zmienić swoją fryzurę, możecie polecić mi studio fryzjerskie, w jakim pracują osoby z ogromnymi umiejętnościami i doświadczeniem? Jestem bardzo wymagającą i jak na razie nikt nie spełnił moich wymagań.

Czekam z niecierpliwością na informacje.

Abaddon616

Posty: 23

 
Dzień dobry, bardzo chcę pójść do profesjonalnego studia, w którym osoby z doświadczaniem i umiejętnościami zajmą się moimi włosami, będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje na dany temat, jest to dla mnie bardzo ważne, pozdrawiam.

Saagerrak

Posty: 32

 
Chcę zabrać moją mamę do bardzo profesjonalnego studia fryzjerskiego, takiego, które posiada same pozytywne opinie, gdzie pracuje profesjonalna kadra, z wysokimi umiejętnościami i długim doświadczeniem. Proszę was o szczere wypowiedzi na dany temat, czekam na adresy, zależy mi na tym abyście polecali mi tylko te, które są naprawdę dobre waszym zdaniem.

Pozdrawiam i dziękuję z góry.

englandrm

Posty: 33

 
Chciałabym pozbyć się owłosienia pod pachami, wiem, że jest cos takiego jak depilacja laserowa, jaka usuwa owłosienie na zawsze. Możecie powiedzieć mi gdzie robi się coś takiego i w której cenie? Będę ogromnie wdzięczna za informacje.

vokalek

Posty: 27

 
Niesłychanie polecam moim znajomym i rodzinie studio fryzjerskie w Mokotowie, jest tam naprawdę godnie. Pracuje tam doświadczona kadra, z dużym doświadczeniem i umiejętnościami.

Możecie odszukać ich stronę w internecie, wystarczy wpisać http://www.studiogoodday.pl. Polecam, będziecie zachwyceni tak jak ja.

Skałka

Posty: 17

 
Z tego co moja koleżanka mówiła to warto wybrać się do fryzjera w Mokotowie, również mam zamiar wybrać się na wizytę do http://www.studiogoodday.pl, mam nadzieje, że efekt będzie oszałamiający, czekam na wizytę z niecierpliwością. Jak już będę po, napisze jak było.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

phonik

Posty: 26

 
Witam serdecznie,

mam ogromy kłopot ze odszukaniem salonu fryzjerskiego, który posiada bardzo dobrych pracowników z wykształceniem, umiejętnościami oraz doświadczeniem jak i wyczuciem stylu. Zależy mi bardzo na pięknym wyglądzie i mam już dosyć złego nastroju po wizycie u fryzjera. Znacie może jakiś dobry salon?

Z góry dziękuje za informacje i pozdrawiam.

ajhhopek

Posty: 34

 
Gdzie znajdę studio, w jakim jest usługa taka jak depilacja laserowa?

Zależy mi na skorzystaniu z czegoś takiego, jednakże nie mam pojęcia gdzie jest taka szansa. Proszę was abyście polecili mi takowe misce, odpowiedzi udzielajcie poniżej.

eGoogle

Posty: 21