Pielęgnacja ciała

Pielęgnacja ciała

Mam zamiar umówić się do specjalisty na usuwanie przebarwień skórnych. Tylko teraz problem mam taki, że nie wiem kto się tym odpowiednio zajmie. Fajnie byłoby znaleźć kogoś z polecenia, dlatego piszę tutaj:) To jak, poradzicie?

Deffik

Posty: 14

 
Moją piętą achillesową zawsze były przebarwienia skórne. Dobrze, że teraz można z czymś takim całkiem skutecznie i bezpiecznie walczyć. Jeszcze kilka lat wstecz, nie było za dużo punktów, które wykonywały tak świetne zabiegi.

Tomcio

Posty: 26

 
Ja bym chętnie gdzieś poszła na mezoterapię igłową, albo coś w tym stylu, ale jak patrzę na ceny jakie sobie życzą w Wawie, za takie zabiegi, to dziękuję;P

Dersei02

Posty: 20

 
Wybór teraz jest duży, jeśli chodzi o takie gabinety. Wiadomo im więcej usługodawców, tym łatwiej trafić na jakiś udawanych fachowców, ale myślę, że jak dobrze poszukasz to uda się znaleźć kogoś sensownego, za nieduże pieniądze.

qKy44

Posty: 16

 
Miałam robiony kilka tygodni temu lifting za pomocą Lipo Max i naprawdę zabiegi spełnił moje oczekiwania w stu procentach. Dokładnie takich efektów się spodziewałam.

Accoun44

Posty: 22

 
Ostatnio miałam robiony lifting za pomocą takiego wynalazku jak Lipo Max V8 plus w Gabinecie Magic Look na Natolinie– ich strona www.gabinet-magic-look.pl i szczerze polecam. Super obsługa, przystępne ceny, a do tego fajny, przyjazny klimat na miejscu.

Giker127

Posty: 30