paznokcie kraków centrum, gdzie warto ?

paznokcie kraków centrum, gdzie warto ?

Mam straszne doświadczenie związane z paznokciami hybrydowymi :( W jakim salonie robicie paznokcie w Krakowie i jesteście zadowolone? Chętnie skorzystam z waszej porady :)

Jarko445

Posty: 1

 
Ekstra paznokcie, wspaniałe wykonanie, jakość i trwałość https://salonmagja.pl/. Jeśli poszukujecie salonu w Krakowie centrum, to tę stylistkę gorąco polecam. Zawsze jestem pełna zachwytu dla jej pracy. Wszystko profesjonalnie i zgodnie z moimi oczekiwaniami, dlatego gorąco zachęcam sprawdzić :)

bobuś34

Posty: 7

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

miasto13

Posty: 8

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i naturalnie z góry niesłychanie dziękuję.

beata77

Posty: 12

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się odnaleźć dobrą stylistkę :)

DaNceR

Posty: 7

 
Jak trafisz na coś ekstra, to daj znać. W grudniu szykuje mi się wesele i wiadomo, będę potrzebowała doświadczonego manicure. Mam nadzieję, że do tej pory znajdę coś sprawdzonego w Krakowie.

Dyduchrr

Posty: 4

 
Jak długo utrzymały wam się najdłużej paznokcie hybrydowe? Chcę wybrać salon w Krakowie, w którym robią paznokcie faktycznie profesjonalnie i tak, jak piszą, iż utrzymują się ponad dwa tygodnie.

namok

Posty: 8

 
Niemożliwe :D A na poważnie, to rzeczywiście niekiedy mam ochotę zmienić salon, bo nie widzę kreatywności. Niby zawsze moja stylistka robi mi coś nowego, ale przestały mnie zadowalać takie paznokcie hybrydowe. Może to czas, aby poszukać nowego salonu w Krakowie? Sama nie wiem. Polecajcie, może coś sprawdzę.

Black_Riot

Posty: 12

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy inaczej, poszukuję nowej stylistki, która ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, że byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

Jacusiński

Posty: 6

 
Osobiście dopiero od jakiegoś czasu korzystam z manicure w salonie, ale powiem szczerze, że jakość, jeśli chodzi o Kraków to jest naprawdę różna. Można naciąć się na pseudo stylistkę, ale także znaleźć prawdziwego mistrza w swojej dziedzinie :) Testuję. Jak tylko znajdę sprawdzoną ofertę, na pewno się odezwę.

Damiano

Posty: 9