fachowa usługa makijaż permanentny Warszawa

fachowa usługa makijaż permanentny Warszawa

Córka mnie namawia na makijaż permanentny i chyba się skuszę. Muszę tylko kogoś dobrego znaleźć z doświadczeniem w takich zabiegach. Macie swoje typy? Kto ma w Warszawie duże wzięcie? ;)

Fifeczek2

Posty: 6

 
Miałam taką fazę pół roku temu, żeby pójść sobie na permanentny, ale zrezygnowałam. Teraz znowu wracam do tematu, bo w te ciągłe malowanie się mnie po prostu wykańcza.

Dumek56

Posty: 16

 
Mamę namawiam, żeby na permanentny poszła, ale ona się boi, że jej się będą wbijać i w ogóle ma jakąś traumę na punkcie igły.

Wariat

Posty: 14

 
Ja się jeszcze waham czy robić sobie permanentny ale chyba się jednak zdecyduję, bo już nie mogę patrzeć na te moje brwi. Zresztą, nie lubię się malować, nie wychodzi mi to...

klimnny6

Posty: 19

 
Na ten moment to nie przypomnę sobie gdzie robią takie makijaże, ale kiedyś coś słyszałam o dobrym salonie gdzieś na Mokotowie. Jak by mi się klapka otworzyła to napiszę!

Olsztynek

Posty: 23

 
No ja to jestem zdania, że w przypadku branży kosmetycznej to najlepsi są jednak mężczyźni. To tak jak z gotowaniem. Niby najwięcej kobiet statystycznie gotuje, ale najwybitniejszymi kucharzami zawsze zostają faceci...także ja umówiłam się na permanentny do pana Patryka z Pracowni Makijażu Permanentnego (www.pigmentacja.pl), która mieści się przy Fortowej w WWA. Bardzo kompetentny człowiek, otwarty na moje propozycje, ale też twardo broniący swojej wizji makijażu. To mi się tutaj spodobało, że mogłam z zawodowcem przedyskutować to jaki efekt chcemy uzyskać. Efekt jest taki, że makijaż wyszedł bardzo naturalnie. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo jak patrzyłam sobie na moje znajome, to jednak było od razu widać, że mają permanentny na twarzy, a u mnie praktycznie tego nie zauważysz, jest tak dopasowany do twarzy.

Jacuś22

Posty: 33

 
Wiem, że na Starym Mieście jest jakiś dobry salon gdzie robią mikropigmentację, ale szczegółów już Ci nie powiem. Warto poszukać tam.

Hihi_WWW

Posty: 13