Terapia mikroigłowa, Jelczu-Laskowicach

Terapia mikroigłowa, Jelczu-Laskowicach

Cześć dziewczyny, chciałabym poprawić wygląd twarzy. Bardzo mam zniszczoną, przez trądzik, który jednak stopniowo już przechodzi. Muszę jednak skorzystać szybko z usług dobrego salonu kosmetycznego w Jelczu-Laskowicach, bo niedługo wybieram się na studia, a wygląd jest jednak dość ważny w nowym otoczeniu towarzyskim :) Czy znajdę tutaj ciekawe kontakty?

TeS

Posty: 21

 
Jeżeli korzystasz z zabiegów laserowych poproś o próbną wiązkę i zobacz, jak działa na twoje ciało. Niektóre, marne gabinety wykorzystują przestarzałe technologie, które mogą poparzyć. Stawiaj tylko na nowoczesny sprzęt i potwierdzone opinie, bo nie ma sensu ryzykować.

korasek

Posty: 21

 
Jeżeli nigdy nie byłaś w salonie kosmetycznym, zabierz ze sobą koleżankę i negocjujcie rabat na próbny zabieg. Bardzo często można ustrzelić fajną usługę. Teraz dobre centrum kosmetyczne jest na wagę złota.

repta32

Posty: 24

 
Mogę polecić www.centrumgineka.pl pod względem depilacji laserowej. Oczywiście będziesz musiała się nastawić w razie czego na szereg zabiegów, żeby zauważyć trwały wynik. U mnie zauważalny efekt był po czterech zabiegach, a z tego co analizowałam konkurencyjne oferty to naprawdę niezła perspektywa. Ogólnie nie widziałam, żeby jakikolwiek salon kosmetyczny był tak bogato wyposażony.

artoor

Posty: 16

 
Fajnie jest, jak podczas zabiegu siedzisz sobie w oddzielnym pokoju, a nie w ogólnej sali. O wiele lepszy klimat do relaksu. Ja bym na twoim miejscu przejrzała nie tylko ofertę, ale też galerię samego salonu, zobaczyła czy faktycznie mają indywidualne podejście, czy bardziej masowe.

tadziu47

Posty: 30

 
Zauważyłam, że efektywność zabiegów kosmetycznych wspiera zdrowy sen, lżejsza dieta, a przede wszystkim witaminy. Ja zamiast siłowni wybrałam laserową redukcję tłuszczu i przyznam, że o wiele lepsze wyniki niż po ćwiczeniach fizycznych.

Szkolaa24

Posty: 27

 
Większość dobrych salonów kosmetycznych daje rabaty po zapisaniu się na FB i newslettera, dlatego warto poobserwować trochę oferty i skorzystać z potencjału obniżenia ceny :)

Sebus23

Posty: 25

 
Ja akurat w ogóle nie kupuje sama kosmetyków. Idę do profesjonalnego salonu kosmetycznego, a tam specjalistki dobierają mi akcesoria pod mój typ cery. Dzięki takiemu podejściu rozwiązałam całkowicie problem z trądzikiem i sporym zmęczeniem oczu.

repta32

Posty: 20

 
Jeżeli chcesz się odchudzić (100% skuteczności) to zamów sobie wizytę na zabieg Lipomax przez stronę www.centrumgineka.pl. W jednym zabiegu masz potencjał czterech technologii odchudzających. Po pięciu zabiegach mam rozmiar dwa razy mniejszy, a cellulitu zero. Cenowo rewelacja. Sprawdź sama. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Laleczka

Posty: 22