najnowszy laser vectus

najnowszy laser vectus

Hej. Co sądzicie o depilacji laserem Vectus? Ktoś może korzystał z takiej usługi we Wrocławiu i może polecić mi dobry, sprawdzony salon?

wiesław11

Posty: 6

 
Mogę Ci polecić salon Vectus Palomar (www.laservectus.pl ) zlokalizowany przy ul. Piłsudskiego 39 (prawie samo centrum Wrocławia). Wykonywałam tutaj depilację pach i jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Efekt rzeczywiście jest trwały. Do tego wykorzystują bardzo nowoczesny laser Vectus, który pozwala na depilację nawet 2 tygodnie po opalaniu.

RRrico

Posty: 21

 
Ostatnio też myślałam o depilacji laserowej nóg, bo fajnie byłoby wreszcie uzyskać trwały efekt i nie zajmować czasu samodzielną depilacją. Ale nie wiem, czy nie lepiej wypróbować jednak na mniejszym obszarze.

Polaczek90

Posty: 26

 
Jeszcze nie korzystałam z depilacji laserowej, ale też się zastanawiam nad takim zabiegiem. Ponoć efekt jest trwały, włoski nie odrastają.

nevya22

Posty: 20

 
Ostatnio także przeglądałam oferty zabiegów depilacji laserowej i wybrałam 2 salony (ale niestety nie we Wrocławiu). Jeszcze nie umówiłam się na wizytę, ale postaram się zrobić zabieg przed wakacjami.

piekniśś

Posty: 12

 
Ja na razie korzystałam z depilacji woskiem, ale też myślałam o inwestycji w trwałe usunięcie owłosienia laserem, tylko troszkę cena mnie przeraża.

wiesław11

Posty: 12

 
Depilacja laserowa jest świetnym pomysłem, wprawdzie ceny takich zabiegów nie są najniższe, ale efekt jest rzeczywiście trwały, skóra niemal idealnie gładka.

Riko64

Posty: 9