Fotoepilacja łódź - gdzie ?

Fotoepilacja łódź - gdzie ?

Dziewczyny, czy możecie mi polecić salon kosmetyczny, który usuwa tanio, bezpiecznie i efektywnie owłosienie? Mam już dość usuwania włosków, a niestety mam ciemne :(

piXel23

Posty: 11

 
Nawet się nie zastanawiaj i idź na depilację laserową. Zobaczysz, że poprawi ci się samopoczucie podczas codziennej higieny. Jeżeli dobry gabinet ci zrobi zabieg to nie będziesz musiała zbyt często powtarzać terapii. Moim zdaniem najlepsza opcja dla każdej kobiety.

iravau

Posty: 22

 
Nigdy nie wierzyłam w odchudzanie falami radiowymi czy innymi wynalazkami, ale jak zobaczyłam u mojej „zaniedbanej” koleżanki wynik zabiegu od razu pobiegłam do salonu kosmetycznego. Mój mąż nie mógł uwierzyć, że można mieć taką różnicę po jednym zabiegu. Warto dziewczyny, ale tylko pod warunkiem bezpiecznego przeprowadzenia usługi. Pozdrawiam.

Olekk

Posty: 26

 
Miałam straszne rozstępy, po zaniedbaniu ćwiczeń fizycznych i też mi się trochę przytyło. Oxybrazja, czyli mikrodermabrazja tlenowa mi pomogła, praktycznie natychmiast.

NEO-MAxi34

Posty: 41

 
W Łodzi chodzę cały czas do www.bodykarma.pl i nie tylko zabiegi tam polecam, ale przede wszystkim klimat!

Kruk

Posty: 23

 
Depilacja laserowa działa cudownie, bo niszczysz laserem cebulkę włosa. W salonie muszą umieć dobrać tylko optymalną moc urządzenia.

Lalka

Posty: 25