Czy znacie dobry salon z depilacją laserową ?

Czy znacie dobry salon z depilacją laserową ?

Poszukuję salonu z depilacją laserową, gdzie jest bezpiecznie i profesjonalnie. Jeśli możecie powiedzieć coś na temat takiego zabiegu, z góry niesłychanie dziękuję.

RufleX

Posty: 2

 
Myślałam też o depilacji laserowej, budżet mnie jednak ograniczał. Być może już niedługo będę mogła pozwolić sobie na taką rozpustę:) Koleżanka robiła sobie taką depilację i naprawdę można jej pozazdrościć. Ale wiadomo, że należy rozeznać się w rodzajach sprzętu jaki posiadają salony. Nie wszędzie jest dobrze.

propek1

Posty: 11

 
Niezmiernie jestem zadowolona. W tym salonie z depilacją laserową jest fachowo i niezwykle miła obsługa. Wszystkim zainteresowanym dziewczynom gorąco polecam.

Szkolaa24

Posty: 27

 
Wiele się słyszy o salonach z depilacją laserową, więc trudno coś konkretnie wybrać. Chętnie skorzystałabym, ale też mam jak wy dylemat co wybrać. Cena jest

Marioleczka

Posty: 8

 
Tutaj macie potwierdzone badaniami bezpieczeństwo http://instytutglasshouse.pl/depilacja-laserowa/. To salon z depilacją laserową, ale nie tylko. Zobaczcie co mają w ofercie, bardzo profesjonalne miejsce. Dla panów również znajdzie się coś odpowiedniego;)

fasnnnn9898

Posty: 13

 
Jeżeli wybierzecie dobry salon z depilacją laserową to gwarantuję wam, iż nie będziecie musiały powtarzać nie wiadomo ile razy, a efekt będzie trwały. To właśnie takie szukanie promocji, tanich ofert wywołuje, iż jest tyle niezadowolonych osób, które negują ten zabieg.

Oct714

Posty: 13

 
Też mi się wydawało, iż można poszukać taniej, natomiast dobrze zrobiłam, iż zrezygnowałam z tańszej oferty, albowiem dzięki temu nie wydałam zbędnie pieniędzy, a trafiłam w końcu do profesjonalnego salonu z depilacją laserową.

trybgon77

Posty: 10