paznokcie kraków centrum, jaką panią polecicie ?

paznokcie kraków centrum, jaką panią polecicie ?

Cześć. Chciałabym się dowiedzieć, które macie zdanie na temat paznokci hybrydowych? Czy taki manicure niesłychanie niszczy płytkę paznokcia? Gdzie wykonujecie je w Krakowie?

Wariat

Posty: 1

 
Paznokcie hybrydowe uszkadzają płytkę paznokcia tylko wtedy, kiedy są źle zrobione. Najlepiej jest wybrać się do doświadczonego salonu w centrum Krakowa.

kadajo

Posty: 2

 
Paznokcie hybrydowe Kraków nie niszczą tak płytki paznokcie, gdy są zrealizowane w profesjonalnych salonach. Należałoby jest robić sobie tygodniową, a nawet dwutygodniową przerwę pomiędzy zmianami np. koloru. Odżywki niezwykle wzmacniają płytkę paznokcia.

Alibas67

Posty: 4

 
Paznokcie robię w centrum Krakowa. Od zawsze tylko w tym salonie robię i jestem niesłychanie zadowolona z niego i naturalnie z moich zrobionych paznokci.

olek54

Posty: 7

 
Ja paznokcie hybrydowe robię już od prawie roku w salonie w Krakowie. Fajne Panie tam pracują i jest miła atmosfera. Moje naturalne paznokcie są bardzo łamliwie, zatem nie żałuję, że kiedykolwiek tam poszłam.

Luutor

Posty: 30

 
Cześć, wiesz co nigdy nie słyszałam o tym, że paznokcie hybrydowe są szkodliwe. Ja często robię w salonie kosmetycznym w Krakowie i jestem niezwykle zadowolona. Moja paznokcie są niezwykle wspaniałe i się nie łamią.

zimek123456

Posty: 7

 
Paznokcie hybrydowe ostatni raz robiłam w Krakowie w tym salonie https://salonmagja.pl, teraz zapisałam się za 2 tygodnie. Czekam, aż płytka paznokcia mi się zregeneruję.

Czarek

Posty: 10

 
Robię paznokcie u kosmetyczki w centrum Krakowa już od prawie 2 lat. Paznokcie mam zdrowe, ładne i się nie łamią. Od czasu do czasu stosuję odżywkę, aby je zregenerować.

RasiakNorris

Posty: 3