Usuwanie rozstępów Kraków

Usuwanie rozstępów Kraków

Czy stosowałyście już botoks u siebie i jakie macie rezultaty? Waham się trochę, ale chciałabym poznać wasze opinie na temat najlepszych gabinetów w Krakowie oferujących taką usługę.

mack

Posty: 27

 
Ja monitoruję promocje i vouchery przez Google Alerts na terenie Krakowa i zawsze korzystam z zabiegów kosmetycznych ze zniżkami :) mogę was nauczyć, jak chcecie.

englandrm

Posty: 33

 
Na twoim miejscu wybrałabym się do salonu piękna, gdzie masz w jednym miejscu wszystkie zabiegi. Większość klientek po kilku wizytach otrzymuje w Krakowie karty rabatowe lub przeznaczone dla stałych klientek. Słyszałam, że na Karmelickiej w Krakowie jest super salon piękności.

Prometeu172

Posty: 16

 
Miałam spory problem z cerą i żaden dermatolog nie mógł mi pomóc. Poszłam do profesjonalnej kosmetyczki, dostałam mnóstwo rad, zaliczyłam zabiegi peelingu i teraz już nie mam zaskórników. Warto moim zdaniem inwestować w rekomendowane salony piękna, bo używają super sprzętu.

giena1977a

Posty: 16

 
Fryzjera, panią Basię i masaż mogę ci polecić w www.jadorebeauty.pl. Przymierzam się też do wybielania zębów. Takich kosmetyków i środków pielęgnacyjnych nigdzie indziej nie znajdziesz. Do tego widać, że salon jest duży i bardzo zadbany. Nigdzie indziej nie chodzę, dlatego polecam.

HKrokiew

Posty: 34

 
Jestem osobą otyłą i dostałam prezent od rodziców na terapię laserowego odchudzania w salonie http://www.jadorebeauty.pl. Przyznam, że wynik jest bardzo dobry, a kadra była miła na każdym etapie zabiegu.

Marcelek2

Posty: 30

 
Na najlepszym oczyszczaniu cery byłam tu www.jadorebeauty.pl. Obserwuję ich stronę cały czas wyczekując promocji. Daję sobie tam chwilę relaksu na peelingu i masażu. Mają ogromną powierzchnię użytkową i to jeden z najbardziej znanych salonów piękna w Krakowie. Dużo kobiet odwiedza, dlatego według mnie strzał w dziesiątkę.

Siwek

Posty: 24